Dlaczego Bitcoin rośnie?

17.02.2021
Category: Pomocą Karty

Bitcoin podwoił się w tym roku. Ten prosty fakt sprawia, że ​​entuzjaści kibicują jej odrodzeniu, nawet jeśli nikt nie jest w stanie dokładnie określić, dlaczego się to rajd.

Indexica, alternatywny dostawca danych, stworzył własny indeks oparty na przetwarzaniu tysięcy dokumentów tekstowych w języku naturalnym, aby spróbować wyjaśnić 28% wzrost Bitcoina w kwietniu. To, co znaleźli, wskazywało na dojrzewanie kryptowaluty.

Ich odkrycia wskazały na trzy główne czynniki napędzające: bardziej złożoną rozmowę wokół Bitcoina, mniej obaw związanych z oszustwami i zmianę czasu, w jakim mówi się o Bitcoinie z przeszłości na przyszłość.

Dyskurs o wyższej jakości sugeruje, że więcej naukowców i specjalistów finansowych omawia kryptowalutę i że instytucje mogą traktować ją poważniej jako klasę aktywów. Fidelity Investments wkrótce kupi i sprzeda najpopularniejszy na świecie cyfrowy zasób dla klientów instytucjonalnych, zdaniem osoby zaznajomionej ze sprawą.

Badanie Indexica pokazało również, że w zeszłym miesiącu zmienił się czas rozmowy. Futurity, miara pokazująca, że ​​dyskusje mają tendencję do mówienia o tym, co się wydarzy, a nie o tym, co już się wydarzyło, pojawiła się jako główny czynnik wpływający na cenę monety w zeszłym miesiącu po raz pierwszy w historii.

Zak Selbert, dyrektor generalny Indexica, mówi, że przyszłość Bitcoin jest systematyczna i jest cechą często spotykaną wśród akcji. Futurity wskazuje również na pozytywne zmiany cen w przyszłości.

„Pomyśl o tym, menedżerowie będą mówić o dobrych rzeczach, których oczekują podczas telekonferencji, zanim to nastąpi – powiedział Selbert. „Dopiero potem wspominają o błędach.

Huobi sprawia, że ​​Bitcoin Pizza Day Huobi Prime Day z rabatem do 50% na Bitcoin i Prime 3

Analiza cen: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Litecoin, Binance, Stellar, TRON

Możesz polubićCelsius dodaje PAX Gold do swojej platformy nagród kryptograficznych

Lista Beowulf Blockchain w celu zdecentralizowania własności Blockchain

Po HBTC Huobi Global uruchomi serię H-tokenów na Ethereum

Zostaw odpowiedźAltcoinsCyfrowa giełda towarowa Emirex wprowadza pary handlowe Bitcoin SV4 września 2020 r

Emirex, cyfrowa giełda towarowa z siedzibą w Dubaju, ogłasza dzisiaj, że oficjalnie wprowadziła obsługę Bitcoin SV [BSV] na swojej platformie. Ze skutkiem natychmiastowym pary handlowe BSV / USDT i BSV / EUR są wymienione i dostępne do użytku. Emirex wprowadzi również parę handlową BSV / AED w późniejszym terminie, która będzie pierwszą bezpośrednią parą BSV / AED dostępną na rynku.

Popyt na Bitcoin SV nadal rośnie na całym świecie, ponieważ użyteczność jego masowo skalowalnego łańcucha blokowego napędza wzrost w całym ekosystemie aplikacji i usług, a także działa jako popularna kolej płatności ze względu na szybkie czasy transakcji i bardzo niskie opłaty transakcyjne (wysyłanie Płatność Bitcoin SV kosztuje tylko 1/100 centa amerykańskiego).

Choć strategicznie zlokalizowana poza Bliskim Wschodem, platforma Emirex jest prawdziwie globalna, oferując zarówno inwestorom, jak i handlowcom łatwą drogę do nabywania i handlu towarami cyfrowymi – w tym Bitcoin SV – w środowisku zgodnym z przepisami. Klienci mogą zasilać swoje konta za pomocą Visa, Mastercard i Maestro, oprócz przelewu EUR SEPA. Wkrótce dostępne będą również opcje USD, EUR i AED za pośrednictwem przelewu SWIFT.

Mówiąc o wprowadzeniu Bitcoin SV, CEO Emirex Grigorij Rybalchenko, powiedział:

„Nasza współpraca przy nowych projektach ma duże znaczenie dla wyników naszej działalności. Dziś z radością witamy współpracę z Bitcoin SV. Z ogromną przyjemnością wymieniamy tak obiecujący projekt i cieszymy się na długoterminową współpracę. Zespół Emirex zapewni wysokiej jakości usługi i stałe wsparcie dla społeczności BSV w celu zapewnienia lepszych doświadczeń handlowych .

Witając dzisiejsze ogłoszenie, Jimmy Nguyen, Prezes Założyciel Bitcoin Association – globalnej organizacji branżowej, która pracuje nad rozwojem biznesu na blockchainie Bitcoin SV – powiedział:

„Wraz ze wzrostem popytu na Bitcoin SV na całym świecie, wprowadzenie nowych par handlowych na giełdzie Emirex ułatwiło kolejną rundę fiat dla osób aktywnych w naszym ekosystemie w celu kupowania i sprzedawania BSV. Emirex ma ekscytującą mapę drogową z planowaną ekspansją na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Europie – podróż, której jesteśmy zachwyceni, że Bitcoin SV będzie częścią.

BitcoinMyBTC.ca Teraz Kanadyjczyk kupuj Bitcoiny natychmiast za pomocą kart kredytowych2 września 2020 r

Bitcoin wykazuje silne oznaki parabolizmu przed świętami Bożego Narodzenia. W rezultacie tysiące Kanadyjczyków próbują kupić udział w ulubionej kryptowalutach świata. Jest to również łatwe dzięki MyBTC.ca, która umożliwia teraz kupowanie Bitcoinów za pomocą kart kredytowych w Kanadzie w ciągu kilku sekund.

Możliwość kupowania bitcoinów za pomocą kart kredytowych w Kanadzie to wielka sprawa

Kupowanie Bitcoinów w Kanadzie nie zawsze było tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Nawet dzisiaj Kanadyjczycy, którzy korzystają z giełd międzynarodowych, takich jak Coinbase, często muszą czekać 2 tygodnie na zweryfikowanie kont giełdowych. Dlatego w ubiegłym roku wzrosła popularność lokalnych giełd, takich jak MyBTC.ca.

Niestety, nawet przy korzystaniu z lokalnych giełd, płacenie za Bitcoin przelewem bankowym może zająć do 24 godzin. Teraz jednak tak już nie jest.

Jak natychmiast kupić Bitcoin za pomocą karty kredytowej lub debetowej

Zaczynając od tegorocznego byka Bitcoin, MyBTC.ca uruchomił nowy portal płatności Bitcoin dla kart kredytowych i debetowych, obsługiwany przez Simplex.

 • Kupowanie Bitcoinów jest teraz tak proste, jak wprowadzenie ilości BTC, które chcesz kupić, a następnie adresu portfela Bitcoin.
 • Po jednorazowej weryfikacji tożsamości za pomocą Simplex wszystkie transakcje są rozliczane natychmiast.
 • Gdy tylko kupisz BTC za pośrednictwem portalu kart kredytowych MyBTC.ca Bitcoin, jesteś właścicielem swoich monet i prywatnych kluczy BTC.Teraz Kanadyjczycy mogą kupować Bitcoiny natychmiast po aktualnych cenach rynkowych

  Do tej pory jednym z jedynych sposobów natychmiastowego zakupu Bitcoinów w Kanadzie były bankomaty Bitcoin. Niestety, bankomaty Bitcoin pobierają wysokie opłaty. Korzystanie z bankomatów może stanowić więcej niż kilka fizycznych zagrożeń bezpieczeństwa. Na szczęście Kanadyjczycy mogą teraz kupować Bitcoiny natychmiast po aktualnych stawkach rynkowych, w zaciszu własnego smartfona. Nie zostań w tyle przez kolejny wyścig byków Bitcoin. Jeśli jesteś w Kanadzie, odwiedź MyBTC.ca już teraz, aby kupić Bitcoin szybciej, bezpieczniej i taniej niż na jakiejkolwiek innej giełdzie.

  BitcoinGenobank przekroczył 418 000 USD w finansowaniu społecznościowym, aby uruchomić pierwszy w historii anonimowy zestaw testów DNAGenobank.io, pierwszy w historii anonimowy, zachowujący prywatność zestaw do ekstrakcji DNA, ogłosił, że osiągnął 418 000 USD w finansowaniu społecznościowym od ponad 1400 inwestorów z całego świata. Możliwość finansowania społecznościowego pozwala większości światowej populacji zainwestować w spółkę zaledwie 100 dolarów w zamian za kapitał. Inwestycja umożliwi Genobank.io oferowanie swoich zestawów do testów DNA oznaczonych marką i sponsorowanych przez kluczowe instytucje badawcze. Do tej wiadomości dołączone jest ogłoszenie, że Genobank.io otrzymał grant w wysokości 50 000 USD od funduszu VC Block.one, aby wykorzystać jego technologię do ułatwienia anonimowego dostępu do testów COVID-19.

  Genobank.io jest oddany pomaganiu jednostkom w dochodzeniu własności do ich wyłącznych wariantów genetycznych, jednocześnie udostępniając je do analizy. Według badań KPMG około 65% osób zainteresowanych wykonaniem testu DNA martwi się o prywatność. Po raz pierwszy w historii Genobank.io umożliwia osobom fizycznym szyfrowanie i przechowywanie ich DNA z zaufaniem oraz możliwość uzyskania rekompensaty poprzez udział w badaniach klinicznych kierowanych genomem lub badaniach zdrowotnych przy użyciu portfela danych opartego na technologii Blockchain.

  „W 2017 roku u mojego syna zdiagnozowano rzadkie zaburzenie genetyczne spowodowane mutacją w jego DNA. Po przyjrzeniu się różnym firmom zajmującym się genetyką, byłem zaniepokojony kontrolą, jaką mieliby nad cennym DNA moich synów. To zmotywowało nas do stworzenia rozwiązania, które odda władzę z powrotem w ręce konsumentów . – Daniel Uribe, dyrektor generalny, Genobank.io

  Zgłoszona do opatentowania technologia firmy wykorzystuje blockchain i zróżnicowaną prywatność, aby zagwarantować konsumentom bezpieczeństwo i kontrolę nad najcenniejszym zasobem ludzkości: naszym DNA. W czerwcu 2020 r. Brytyjskie Stowarzyszenie Blockchain zatwierdziło i opublikowało przełomowe badanie przeprowadzone przez dyrektora generalnego Genobank.io, dr. Daniela Uribe i Gisele Watersa: „Prawa prywatności, genomika i tokeny niefunkcjonalne.

  BitcoinNajwiększa na świecie aukcja dzieł sztuki na rzecz Covid Relief, którą można zamknąć przemową Bitcoin PioneerArt & Co., Największa na świecie aukcja internetowa wspierająca organizacje charytatywne zajmujące się pięcioma D wirusa Covid-19: Śmierć, Choroby, Depresja, Przemoc Domowa i Nieproporcjonalność dla mniejszości etnicznych, zakończy dziś przemówieniem pioniera kryptowalut Brock Pierce o filantropii i sztuce jako inwestycjach kolekcjonerskich. Fineqia International Inc. („Spółka lub „Fineqia) (CSE: FNQ) (OTC: FNQQF) (Frankfurt: FNQA) jest jednym z partnerów założycieli Art & Co.

  Pierce jest przedsiębiorcą i inwestorem venture capital z bogatym doświadczeniem w zakładaniu, doradzaniu i inwestowaniu w destrukcyjne firmy. Znany filantrop, jest również uznawany za pioniera na rynku walut cyfrowych i współzałożyciel Blockchain Capital, EOS Alliance and Tether.

  Art & Co sprzedaje licytantom z całego świata 255 dzieł sztuki. Zebrane fundusze są dzielone między siedem zarejestrowanych organizacji charytatywnych i 46 artystów, którzy zebrali się w walce z Covid-19. Według Światowej Organizacji Zdrowia na całym świecie liczba infekcji zbliża się do 10 milionów, a prawie pół miliona zgonów. Najbardziej dotknięte kraje to Stany Zjednoczone, Brazylia, Rosja, Indie i Wielka Brytania.

  „Covid reprezentuje wyraźne, obecne i globalne zagrożenie – powiedział Brock Pierce, założyciel fundacji Integro z siedzibą w Puerto Rico. „Nie ma teraz czasu na walkę z tym niebezpieczeństwem.

  Pierce będzie na żywo online na ArtandCo.net/Live w sobotę 27 czerwca o godzinie 17:00 czasu brytyjskiego / 12:00 czasu nowojorskiego. Aukcja zakończy się o godzinie 19:00 czasu brytyjskiego / 14:00 czasu nowojorskiego.

  „Brock ma talent do dostrzegania wczesnych możliwości – powiedział Bundeep Singh Rangar, założyciel Art & Co. i dyrektor generalny Fineqia. „Będzie udostępniać swoje wybory na żywo na ekranie, wśród prac wschodzących artystów z kolekcji.

  Fundusz pochodzi z InsurAid’s Art & Co. projekt trafi do artystów i siedmiu zarejestrowanych organizacji charytatywnych: ICU Steps (https://www.icusteps.org/), The Care Workers Charity (https://www.thecareworkerscharity.org.uk/), Khalsa Aid International (https: //www.khalsaaid.org/), Race on the Agenda (ROTA) (https://www.rota.org.uk/), Painting Our World in Silver (http://www.silvercharity.org/), Solace Women’s Aid (https://www.solacewomensaid.org/) i Za Teb („For You) (https://zateb.org/). Organizacje charytatywne z zadowoleniem przyjęły Art & Co. inicjatywa jednostki InsurAid firmy PremFina, ponieważ składki wyschły z powodu blokady.

  Udziałowcami londyńskiej firmy ubezpieczeniowej PremFina są globalni inwestorzy Rakuten Capital, ramię inwestycyjne japońskiej firmy Rakuten, brytyjska firma Draper Esprit Plc, wspierana przez miliardera z Doliny Krzemowej Tima Drapera, Thomvest Ventures, firmę venture capital kanadyjskiego Petera Thomsona, której rodzina jest znana dla jej imiennika Thomson Reuters Corp., Emery Capital, Talis Capital oraz założyciela i dyrektora generalnego firmy.

  BitcoinEksperci kryptograficzni ujawniają swoje przemyślenia: jak będzie działać Bitcoin po przejściu kryzysu COVID-19?Aby edukować entuzjastów kryptowalut i przygotować ich na nadchodzące warunki rynkowe, grupa szanowanych ekspertów kryptograficznych zebranych przez Investoo Group wyraziła swoje przemyślenia na temat niedawnego kryzysu COVID-19 i jego wpływu na globalne rynki kryptograficzne. Pandemia COVID-19 wywarła bezprecedensowy wpływ na nasze codzienne życie, naszą zdolność do interakcji oraz nasze struktury finansowe i bezpieczeństwo. Technologia Blockchain istnieje od ponad dekady, a obecnie istnieją tysiące projektów, które starają się wykorzystać jej nieograniczony potencjał do rozwiązania niektórych z najpilniejszych problemów na świecie.

  Coin Journal zebrał doświadczony zespół ekspertów w dziedzinie kryptowalut i technologii finansowych, aby uzyskać cenne informacje na temat tego, jak może wyglądać świat po przejściu pandemii COVID-19. W skali globalnej możemy tylko mieć nadzieję, że powstrzymanie tego niebezpieczeństwa jest teraz w naszym zasięgu, ale możemy tylko spekulować na temat długoterminowego wpływu, jaki pozostawi po sobie.

  Opinia wagi ciężkiej

  Panel poprowadzi Yoni Assia, CEO największej na świecie społecznościowej sieci inwestycyjnej eToro. Yoni przyprowadził do stołu swojego analityka rynku i znanego eksperta w dziedzinie kryptografii, Simona Petersa. Następna, która dołączyła do zespołu, Ciara Sun, jest obecnie zatrudniona jako Head of Global Markets w Huobi Group, globalnym dostawcy usług w zakresie aktywów finansowych typu blockchain. Panel ma również założyciela platformy wirtualnej waluty Coincurve i CEO Interlapse, Wayne Chen. Wreszcie panel nie byłby kompletny bez 15-letniego weterana technologii Wall Street i dyrektora generalnego dostawcy usług blockchain BSV, TAAL; Panie Jerry Chan.

  Omawiają potencjalne skutki nieograniczonego luzowania ilościowego, potrzebę uniwersalnego dochodu podstawowego (UBI) oraz sposób, w jaki technologia blockchain może być narzędziem dla zespołów badawczych do interakcji z przejrzystością w skali globalnej. Zespół ujawnia dowody, które pokazują, jak kryptowaluta jest odporna na spowolnienie gospodarcze spowodowane środkami dystansowania społecznego i zamykaniem firm, które uległy napięciu.

  BitcoinSwapzone Dodaj pojemność Bitcoin SV (BSV)Niemal co tydzień coraz więcej giełd, agregatorów i projektów korzysta z BSV. Swapzone to agregator giełd współpracujący z nieupoważnionymi usługami natychmiastowej wymiany kryptowalut. Obecnie wymieniają również BSV, jeden z najlepiej prosperujących aktywów w ciągu ostatniego roku.

  W rezultacie nieuchronnie wzrósł popyt na BSV. Powodem popularności BSV wśród użytkowników biznesowych jest po prostu to, że został zaprojektowany do skalowania i przetwarzania tysięcy transakcji na sekundę, a także do przechowywania ogromnych ilości danych na swoim niezmiennym łańcuchu bloków przy bardzo niskich opłatach.

  Obecnie usługa Swapzone obsługuje ponad 300 aktywów do swapów po najlepszych stawkach i działa za pośrednictwem ponad 10 platform partnerskich, takich jak Changelly, SimpleSwap, Godex i ChangeNOW.

  Celem Swapzone jest dostarczanie jak największej ilości informacji o kursach i usługach swapów kryptowalut, a wszystko to w jednym wygodnym interfejsie.

  Funkcje Swapzone:

  • Nieizolacyjne
  • Nie jest wymagana rejestracja ani tworzenie kontaSzeroka gama monet i tokenów do wyboru (w tym Stablecoins)Wielu partnerów wymiany z możliwością wyboru usługOferty wymiany posortowane według najlepszego kursuJimmy Nguyen, założyciel stowarzyszenia Bitcoin Association, skomentował: „Zawsze wspaniale jest widzieć, jak firmy identyfikują wartość w notowaniach i używają BSV. Od dawna podziwiam model Swapzone i myślę, że BSV będzie popularnym towarem zarówno dla nich, jak i ich klientów .

   Maria Carola, Marketing Advisory, Swapzone dodała: „Staramy się mieć najbardziej wszechstronną ofertę na rynku i nigdy nie siedzimy w miejscu, szukając tego, czego potrzebują i chcą nasi klienci, więc dodanie BSV było naturalnym postępem w biznesie.

   BitcoinStowarzyszenie Bitcoin otwiera rejestrację na trzeci hackathon BSVStowarzyszenie Bitcoin oficjalnie ogłasza i otwiera rejestrację na swój trzeci konkurs BSV Hackathon dla programistów, w którym na zwycięzców postawiono 100 000 USD w nagrodach pieniężnych (płatnych w Bitcoin SV). Po dwóch udanych hackathonach w 2019 roku, Bitcoin Association po raz kolejny cieszy się, że może współpracować z wiodącą firmą zajmującą się rozwojem technologii blockchain dla przedsiębiorstw nChain, a także z konglomeratem kryptowalut CoinGeek, aby zorganizować ten trzeci konkurs.

   BSV Hackathons to globalne konkursy programistyczne dla programistów. W ustalonych ramach uczestnicy (mogą to być osoby lub zespoły) mają za zadanie opracować aplikację na łańcuchu blokowym Bitcoin SV w ramach parametrów nadrzędnego tematu ogłoszonego na początku konkursu.

   Rejestracja jest bezpłatna i otwarta teraz. Ta trzecia iteracja BSV Hackathon będzie wyglądać trochę inaczej niż poprzednie edycje. Podobnie jak w przypadku poprzednich zawodów, będzie to wirtualny okres rywalizacji, ale będzie on trwał prawie dwa miesiące, a nie tylko jeden weekend. Wirtualny konkurs rozpoczyna się 23 czerwca i kończy 18 sierpnia. Ten dłuższy okres rywalizacji pozwala uczestnikom wykorzystać dłuższy czas w domu podczas obecnych okresów samoizolacji COVID-19 i opracować koncepcję, zaprojektować i zbudować bardziej kompletny projekt.

   Uczestnicy otrzymają dostęp do platformy cyfrowej zaprojektowanej w celu ułatwienia współpracy między członkami zespołu, a także ekspertami z nChain, a nawet innymi zawodnikami, którzy będą służyć radą przez cały czas trwania konkursu.

   Po okresie wirtualnego konkursu trzech finalistów zostanie wybranych przez panel ekspertów. Finaliści przedstawią swoje zgłoszenie na konferencji CoinGeek w Nowym Jorku (spodziewana w Nowym Jorku w październiku 2020 r.) Do ostatecznej oceny. Zwykle przedstawiciel każdego z finalistów jest przewożony do miasta konferencyjnego CoinGeek, aby przedstawić swoją prezentację na żywo na konferencji. Biorąc pod uwagę warunki wydarzenia i podróży z powodu pandemii COVID-19, Stowarzyszenie Bitcoin oceni później, czy prezentacje finalistów odbędą się na żywo, czy za pośrednictwem wideo online.

   Zwycięzca odejdzie z nagrodą w wysokości 50 000 $, z czego 30 000 $ za drugie miejsce i 20 000 $ za trzecie, wszystko płatne w Bitcoin SV.

   Jimmy Nguyen, prezes założyciel Bitcoin Association, skomentował ogłoszenie, mówiąc:

   „To niezwykle ekscytujące dla Stowarzyszenia Bitcoin rozpoczęcie trzeciego BSV Hackathonu, po miesiącach pracy naszego zespołu przy planowaniu zawodów. Szkolenie programistów jest podstawowym elementem pracy Stowarzyszenia Bitcoin, a hackathony BSV zapewniają programistom zabawną okazję do przetestowania się i dowiedzenia się więcej o tworzeniu aplikacji na łańcuchu blokowym Bitcoin SV, a jednocześnie rywalizują o poważne nagrody BSV. Zachęcamy wszystkich programistów – niezależnie od tego, czy pracowaliście na innych platformach blockchain, czy też nie mieliście żadnego doświadczenia z blockchain – do wzięcia udziału w tym hackathonie i budowania z nami na BSV.

   Wcześniej uczestnicy wykorzystali BSV Hackathon jako platformę do tworzenia i rozwijania nie tylko innowacyjnych rozwiązań, ale także prawdziwych biznesów – ponieważ finaliści mają szansę wziąć udział w inwestycji, jeśli ich projekty mogą podtrzymać przedsięwzięcie biznesowe. Teraz, gdy aktualizacja Bitcoin SV Genesis przywróciła oryginalny protokół Bitcoin i masowe skalowanie jest kontynuowane w BSV, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co kreatywni programiści mogą zbudować, wykorzystując moc techniczną tkwiącą w oryginalnym Bitcoin i ogromne możliwości skalowania BSV.

   Steve Shadders, CTO w nChain, również zabrał głos, mówiąc:

   „BSV Hackathony to świetny punkt wyjścia dla programistów zainteresowanych tworzeniem aplikacji opartych na technologii blockchain. To dla nas również ekscytujący czas w nChain – po raz kolejny będziemy odpowiedzialni za techniczne elementy zawodów, a nasz zespół zapewni wsparcie i pomoc rozwojową przez cały czas trwania zawodów. Widzieliśmy kilka doskonałych pomysłów, które zostały zrealizowane w wyniku pierwszych dwóch hackathonów BSV i jestem pewien, że przy dłuższym czasie trwania trzeciego konkursu możemy spodziewać się, że tym razem pojawi się o wiele więcej .

   Bitcoin

   BitDeer.com Pioneers Coroczny festiwal pory deszczowej21 kwietnia 2020 r.BitDeer.com rozpoczyna pierwszy coroczny festiwal pory deszczowej, gromadząc łącznie osiem największych nazwisk w branży, aby przynieść szereg promocji na platformie all inclusive, aby przynieść oferty promocyjne i gratisy o wartości do 50 USD miliona wartości.

   W Chinach pora deszczowa rzeki od dawna jest symbolem wzrostu i dobrobytu, ponieważ woda pomaga wszystko kwitnąć. Przypadkowo ten sezon skorelowany jest z niższymi kosztami energii elektrycznej. Festiwal, który rozpocznie się 21 kwietnia 2020 roku, zgromadzi łącznie osiem najbardziej szanowanych firm w branży górniczej. Wydarzenie obejmowało ponad 10 wysokiej jakości farm wydobywczych z energią wodną w Syczuanie i Yunnan w Chinach o mocy ponad 300 000 kW, aby zapewnić niską opłatę za energię elektryczną, zaczynającą się od zaledwie 0,03 USD kWh, a także inne rabaty.

   Prowadzony przez wiodącą na świecie platformę do dzielenia się mocą obliczeniową, BitDeer.com, jest to pierwsza iteracja festiwalu Wet Season, a zjednoczony wysiłek siedmiu uczestniczących instytucji w sojuszu z BitDeer.com zapewni platformy wydobywcze, moc obliczeniową, baseny wydobywcze oraz najwyższej klasy obsługę klienta, która była możliwa między innymi dzięki takim prezesom jak Xiaoni Meng z BitDeer.com i CEO Bitmain, Jihan Wu.

   Instytucje uczestniczące to:

   • BITMAIN
   • AntminerBTC.comAntPoolMatrixportHashGardAntSentryBTC.topWydarzenie rozpoczyna się od transmisji na żywo od niektórych z najbardziej wpływowych ludzi w świecie górnictwa i będzie cenną okazją dla różnych społeczności, aby poczuć konferencję w zaciszu i bezpieczeństwie swoich domów, uczestnicząc w czacie na żywo. Do zgarnięcia jest szeroki wybór planów dostosowanych do potrzeb użytkowników w zakresie tańszej energii elektrycznej i usprawnionego działania, a także wręczanie klientom tajemniczych nagród o wartości do 50 mln USD. Festiwal ma na celu zapewnienie swoim bazom użytkowników możliwości uzyskania niższych kosztów w tym okresie kwitnienia.

    BitcoinPortfele Bitcoin SV współpracują, aby przywrócić transakcje peer-to-peer z powrotem do BitcoinHandCash i Money Button – dwa wiodące portfele w ekosystemie Bitcoin SV – współpracują, aby przywrócić prawdziwe transakcje typu „peer-to-peer dla Bitcoin, zgodnie z zamierzeniami twórcy Bitcoina, Satoshi Nakamoto. Oryginalna biała księga dotycząca Bitcoin ogłosiła Bitcoin jako „elektroniczny system gotówkowy peer-to-peer, ale twórcy protokołu BTC odeszli od projektu „peer-to-peer prawie dziesięć lat temu. HandCash i Money Button będą teraz wysyłać podpisane transakcje BSV bezpośrednio do siebie, bez zaangażowanych stron trzecich, przywracając prawdziwą wizję Satoshi dla Bitcoin.

    Oryginalne oprogramowanie Bitcoin zapewniało użytkownikom opcję „wysyłania na adres IP. Ta metoda umożliwiłaby nadawcy (Alicji) dostarczenie transakcji bezpośrednio do odbiorcy. (Bob), bez zaangażowanych stron trzecich. Jednak implementacja „wysyłania do IP nie została zakończona, więc wczesni twórcy protokołu BTC usunęli funkcję IP-to-IP, usuwając peer-to-peer charakter protokołu Bitcoin.

    Misją Bitcoin SV było przywrócenie oryginalnego protokołu Bitcoin Satoshi i umożliwienie mu masowego skalowania. HandCash i Money Button starają się doprowadzić ekosystem Bitcoin SV z powrotem do projektu peer-to-peer, który zamierzał Satoshi. Protokół Paymail (ogłoszony dla Bitcoin SV w maju 2019 r.) Przywraca prawdziwe transakcje peer-to-peer. Paymail umożliwia użytkownikom wysyłanie transakcji Bitcoin na adres e-mail, zapewniając bezpieczną, kompleksową, szyfrowaną komunikację i uwierzytelnianie za pośrednictwem HTTPS.

    Korzystając z protokołu Paymail, zarówno portfele HandCash, jak i Money Button będą teraz przesyłać wszystkie podpisane transakcje Bitcoin SV bezpośrednio do siebie, bez stron trzecich działających jako pośredników. Odbiorca natychmiast sprawdzi, czy transakcja jest ważna i wyśle ​​ją bezpośrednio do górników, umożliwiając obu usługom skalowanie daleko poza ograniczenia nałożone przez status quo. System transakcji peer-to-peer, zgodnie z zamierzeniami Satoshi, jest znacznie bardziej skalowalny niż sposób, w jaki Bitcoin działał przez ostatnią dekadę.

    Wezwanie do ekosystemu Bitcoin SV: HandCash i Money Button zgodziły się wprowadzić tę zmianę w swoich portfelach, aby szybko zademonstrować oryginalny projekt Bitcoin peer-to-peer. Obie firmy zapraszają resztę ekosystemu Bitcoin SV do pójścia w ich ślady i pomocy branży w płynnym przejściu z powrotem do transakcji peer-to-peer z korzyścią dla wszystkich.

    BitcoinKryptografia bezkluczykowa Curv wprowadza nowy poziom bezpieczeństwa do Bitcoin Satoshi VisionDzisiaj Bitcoin Association ogłosiło, że Bitcoin Satoshi Vision (BSV) będzie w pełni obsługiwany przez instytucjonalną platformę bezpieczeństwa aktywów cyfrowych Curv. Pomagając w zabezpieczaniu zasobów cyfrowych dzięki kryptografii bezkluczowej, usługa portfela Curv jest szybko wdrażana przez giełdy, biura OTC, pożyczkodawców, brokerów i tradycyjnych zarządzających aktywami na całym świecie.

    Eliminując pojedynczy punkt awarii wprowadzany przez klucze prywatne, Curv zapewnia matematycznie bezpieczny sposób zatwierdzania i podpisywania transakcji w łańcuchu bloków. Ponadto Curv uzyskał ochronę ubezpieczeniową aktywów cyfrowych do 50 mln USD dla swoich klientów z Munich RE i jest pierwszym i jedynym rozwiązaniem portfela aktywów cyfrowych Multi-Party Computation (MPC), które uzyskało status SOC2 Type II.

    Stowarzyszenie Bitcoin to globalna organizacja branżowa obsługująca Bitcoin SV. W swoich ciągłych pracach nad rozwojem infrastruktury ekosystemu Bitcoin SV, Stowarzyszenie Bitcoin szukało dodatkowego dostawcy zabezpieczeń dla BSV, który byłby agnostykiem blockchain i nie był ograniczony przez pewne zestawy reguł, takie jak potrzeba obsługi transakcji Pay-to-Script Hash (P2SH) typ, który został teraz wycofany z Bitcoin SV.

    Jimmy Nguyen, założyciel stowarzyszenia Bitcoin Association, powiedział: „Zapewniliśmy kolejnego partnera dla ekosystemu Bitcoin SV, który zapewnia użytkownikom instytucjonalnym BSV funkcjonalność portfela z wieloma podpisami i możliwość korzystania z wielkoskalowych aplikacji oprócz łańcucha blokowego Bitcoin SV, bez konieczności kompromis w zakresie bezpieczeństwa i elastyczności. Podejście Curv niezależne od protokołu daje użytkownikom instytucjonalnym swobodę rozszerzania narzędzia BSV i jest zgodne z przywracaniem, które zespół Bitcoin SV Node chciał osiągnąć dzięki niedawnemu hard forkowi „Genesis, który został pomyślnie aktywowany 4 lutego 2020 r. BSV przyspieszy, a infrastruktura Curv odegra kluczową rolę we wspieraniu tej skalowalności i przyszłego wykorzystania BSV w biznesie .

    Usługa Curv jest w stanie obsługiwać Bitcoin SV dla transakcji z wieloma podpisami, nawet po wycofaniu P2SH, ponieważ Curv oferuje użytkownikom możliwość bezpiecznego zarządzania i handlu wszystkimi rodzajami aktywów cyfrowych zarówno w łańcuchach bloków ECSDA, jak i EDDSA. Ta elastyczność ma kluczowe znaczenie dla platformy Curv, biorąc pod uwagę jej oczekujące na opatentowanie protokoły obliczeń wielostronnych (MPC), które umożliwiają bezpieczne zatwierdzanie i weryfikację transakcji poza łańcuchem i eliminują potrzebę kluczy prywatnych.

    COO Curv, Josh Schwartz, powiedział: „Cieszymy się, że możemy dodać BSV do naszego rosnącego portfolio. Nasi klienci ufają nam, że umożliwiamy im prowadzenie działalności i pomagamy zabezpieczyć ich cyfrowe zasoby. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest zapewnienie klientom swobody posiadania, handlu i interakcji z wszelkimi zasobami cyfrowymi. Powinni czuć się upoważnieni, aby pozwolić rynkowi dyktować aktywa, które zdecydują się obsługiwać, a nie ograniczać ich możliwościami dostawcy portfela .

    O Curv

    Curv ustanawia nowy instytucjonalny standard bezpieczeństwa zasobów cyfrowych, wykorzystując rewolucyjną kryptografię, aby dostarczyć pierwszą w branży usługę instytucjonalnego portfela zasobów cyfrowych w chmurze. Unikalna, matematycznie bezpieczna, bezkluczowa platforma Curv zapewnia organizacjom pełną ochronę, natychmiastowy dostęp i całkowitą autonomię w zakresie zasobów cyfrowych.

    Siedziba Curv znajduje się w Nowym Jorku, a biura badawczo-rozwojowe znajdują się w Tel-Avivie w Izraelu. Aby uzyskać więcej informacji, wyślij e-mail na adres [e-mail chroniony]

    O Stowarzyszeniu Bitcoin

    Stowarzyszenie Bitcoin to globalna organizacja branżowa, która wspiera Bitcoin SV (BSV). Łączy sprzedawców, giełdy, twórców aplikacji, dostawców usług, przedsiębiorstwa, górników i inne osoby w ekosystemie Bitcoin SV, aby przyspieszyć rozwój handlu Bitcoin. Stowarzyszenie Bitcoin wspiera Bitcoin SV (BSV) jako oryginalny Bitcoin, ze stabilnym protokołem i skalowalną mapą drogową, aby stać się nowym pieniądzem i globalnym blockchainem przedsiębiorstwa. Aby uzyskać więcej informacji, wyślij e-mail [e-mail chroniony]

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy