Finansowanie samochodów na miejscu

17.02.2021
Category: Kredyt Samochodowy

Co to jest wewnętrzne finansowanie samochodów?

Jeśli odmówiono Ci pożyczki samochodowej typu subprime, możesz się zastanawiać, gdzie się dalej zwrócić. Gdy potrzebujesz szybko samochodu, dobrym miejscem do obejrzenia jest sprzedawca używanych samochodów z własnym finansowaniem. W Auto Credit Express pomogliśmy ponad milionowi ludzi zajmujących się złymi kredytami znaleźć potrzebne im finansowanie. Współpracujemy z ogólnokrajową siecią dealerów, w tym z wewnętrznymi dealerami finansującymi, i chcemy dziś połączyć Cię z jednym w Twojej okolicy!

 • Kup tutaj Zapłać tutaj
 • Zwróć uwagęWynajem na własnośćFinansowanie wewnętrzne
 • Kup tutaj Zapłać tutaj
 • Zwróć uwagęWynajem na własnośćFinansowanie wewnętrzneKim są dealerzy samochodowi zajmujący się finansowaniem na miejscu?Pośrednictwo finansowe we własnym zakresie to dealer „kup i zapłać tutaj, czasami nazywany dealerem „tote the note. Te dealerzy nie polegają na zewnętrznych kredytodawcach, którzy zatwierdzają konsumentów do finansowania. Zamiast tego sami finansują samochody. Bez potrzeby znalezienia pożyczkodawców, którzy pracują w trudnych sytuacjach kredytowych, dealerzy, którzy finansują w domu, zazwyczaj nie sprawdzają Twojego kredytu. Może to być duży plus dla kupujących próbujących uzyskać zły kredyt samochodowy.

  Ponieważ wewnętrzny dealer finansowy nie polega na ocenach kredytowych przy zatwierdzaniu pożyczki, musisz udowodnić, że masz wystarczający dochód, aby pozwolić sobie na płatności za samochód, które zwykle są dokonywane osobiście co tydzień lub co dwa tygodnie. Oprócz dowodu dochodu musisz okazać dowód zamieszkania i wpłacić zaliczkę. Specyfika pożyczki i wymagane kwoty zaliczki różnią się w zależności od sprzedawcy.

  Te dealerzy są często dobrą opcją, jeśli masz problemy z kwalifikacją do uzyskania złej pożyczki samochodowej za pośrednictwem subprime lub tradycyjnego pożyczkodawcy. Należy jednak pamiętać, że ponieważ ci dealerzy nie zawsze sprawdzają kredyt, mogą również nie zgłaszać twojej pożyczki ani płatności do biur kredytowych, co oznacza, że ​​nie będziesz budować kredytu na przyszłość.

  Proces łączenia się z jednym z tych dealerów może być prosty i szybki. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić nasz bezpłatny, niezobowiązujący formularz wniosku o pożyczkę samochodową, a my od razu rozpoczniemy proces łączenia Cię z lokalnym dealerem.

  Zalety wewnętrznego finansowania samochodówOdwiedzając wewnętrzną firmę zajmującą się finansowaniem samochodów, zauważysz, że proces finansowania różni się od zaciągania pożyczki u pożyczkodawcy subprime. Wielu nabywców samochodów decyduje się na zakup kolejnego pojazdu od wewnętrznego dealera ze względu na dwie duże korzyści oferowane przez tych dealerów:

  Brak sprawdzania zdolności kredytowej

  Większość wewnętrznych dealerów zajmujących się finansowaniem nie przeprowadza kontroli zdolności kredytowej w celu ustalenia zgody. Jest to atrakcyjne dla nabywców samochodów ze słabym kredytem lub niewielkim lub żadnym kredytem, ​​i dlatego te partie są czasami określane jako salony samochodowe, które finansują każdego. Wszystko, czego potrzebujesz do zatwierdzenia, to stałe źródło dochodu i miejsca zamieszkania oraz zaliczka. Jednak nie wszystkie partie samochodów do finansowania we własnym zakresie są takie same, dlatego ważne jest, aby zapytać o ich wymagania, aby uzyskać potrzebne finansowanie.

  Podpisz i jedź tego samego dnia

  Jak sugeruje ich nazwa, wewnętrzne firmy zajmujące się finansowaniem zrobią wszystko od razu. Będziesz mógł tam pojechać, dopracować szczegóły pożyczki, wybrać samochód, podpisać dokumenty i odjechać – wszystko w jeden dzień. Oszczędza to wielu wizyt i usuwa wiele stresu związanego z ubieganiem się o finansowanie.

  Wady finansowania wewnętrznegoFinansowanie własne może być doskonałym sposobem na zakup samochodu, którego potrzebujesz w tej chwili. Ale jeśli szukasz najtańszego pojazdu lub sposobu na poprawę kredytu poprzez auto-finansowanie, wewnętrzny dealer finansowania może nie być najlepszym rozwiązaniem. Korzystanie z własnego finansowania następnego pojazdu ma kilka wad. Niektóre z nich, które często dotyczą konsumentów, to:

  Wyższe stopy procentowe

  Większość kredytów samochodowych dla konsumentów, którzy mają trudności z kredytem, ​​wiąże się z wysokimi stopami procentowymi, aby zrównoważyć dodatkowe ryzyko. Jest to szczególnie ważne w przypadku dealerów zajmujących się finansowaniem wewnętrznym.

  Starsze pojazdy o większym przebiegu

  Zwykle nie znajdziesz nowych samochodów na partiach finansowania własnego. Pojazdy również zazwyczaj nie są objęte żadnymi gwarancjami, więc wszelkie naprawy będą musiały być opłacone z własnej kieszeni, chyba że wiąże się to z opcją zakupu umowy serwisowej na samochód używany.

  Nie zawsze jest możliwe odbudowanie kredytu

  Ponieważ ci dealerzy zazwyczaj nie sprawdzają twojego kredytu, mogą również nie zgłaszać pożyczki lub żadnych płatności do TransUnion, Equifax lub Experian, krajowych biur kredytowych. Bez żadnego zapisu historii płatności pożyczka samochodowa nie pomoże Ci podnieść wyników kredytowych.

  Płacenie osobiście nie zawsze jest wygodne

  Zamiast jednej miesięcznej płatności może się okazać, że wewnętrzny dealer finansowania wymaga, abyś przychodził do salonu i dokonywał płatności co dwa tygodnie, a nawet co tydzień, w zależności od Twoich dochodów i harmonogramu płac. Może to być kłopotliwe, jeśli nie mieszkasz w pobliżu salonu.

  Nawet przy tych wadach na rynku kredytów samochodowych jest miejsce dla dealerów finansowania wewnętrznego. Mogą być szczególnie pomocne dla konsumentów, którym odmówiono udzielenia złego kredytu samochodowego.

  Ocena BBB: A +na dzień 10.04.2020 Wyświetl profil firmy »

  Pojazdy u dealerów zajmujących się finansowaniem wewnętrznymNajwiększa zaleta udania się na własny parking samochodowy. to dostępność pojazdów i kredytu. Bez zewnętrznych pożyczkodawców na zdjęciu kupujesz samochód i zaciągasz pożyczkę u sprzedawcy samochodów. Pozwala to sfinansować pojazd, którego potrzebujesz, bez przeszkadzania kredytowi.

  Dealerzy oferujący finansowanie we własnym zakresie zazwyczaj przewożą tylko używane samochody, więc musisz odłożyć na bok wszelkie marzenia o kupnie nowego pojazdu. W dzisiejszych czasach niekoniecznie jest to zła rzecz, ponieważ samochody są zbudowane lepiej, są trwalsze i zwykle mają wiele funkcji. Późne modele samochodów używanych w wewnętrznych salonach finansowania samochodów mogą być niezawodne i oferować szereg funkcji zapewniających komfort i wygodę. Kupujący z ograniczonym budżetem powinni również mieć możliwość znalezienia wielu niedrogich opcji w salonach sprzedaży samochodów używanych z własnym finansowaniem.

  Kiedy zaciągasz pożyczkę samochodową u dealera samochodowego z wewnętrznym finansowaniem, proces wyboru pojazdu przebiega dokładnie tak, jak pożyczka auto subprime. Dealer przyjrzy się Twojemu dochodowi, aby określić miesięczną płatność, na którą Cię stać, oraz program pożyczkowy, do którego się kwalifikujesz. Otrzymujesz zezwolenie na miesięczny zakres płatności i możesz wybierać spośród pojazdów znajdujących się na wyposażeniu dealera, do których się kwalifikujesz. Nie spiesz się, zważ opcje, przeprowadź jazdę próbną, obejrzyj, a nawet przeprowadź kontrolę przed zakupem, aby wybrać samochód odpowiedni dla siebie.

  Pozwól nam uniknąć kłopotów z finansowaniem. Kup swój nowy samochód już dziś!

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy