Jak robić zakupy na Amazon za pomocą Bitcoin; Przewodnik krok po kroku

Jak robić zakupy na Amazon za pomocą Bitcoin; Przewodnik krok po kroku
16.10.2020
Category: Przez Ciebie

Zastanawiasz się, jak robić zakupy na Amazon za pomocą Bitcoin? Następnie dowiesz się, jak możesz kupować towary w jednej z największych witryn handlu elektronicznego, która dostarcza towary do niemal każdego kraju na świecie.

To Amazon! Niewiele osób wie, że mogą faktycznie płacić za towary na platformie za pomocą bitcoinów. Tak, prawie każdy produkt, który chcesz, możesz zapłacić za pomocą niektórych kryptowalut bitcoin.

Niektórzy sprzedawcy eCommerce i dropshippers zawsze borykali się z wyzwaniami związanymi z przetwarzaniem płatności za pomocą lokalnych kart kredytowych / debetowych. Jeśli również spotkałeś się z tym samym ograniczeniem, nie ma już powodu do zmartwień.

W tym artykule dowiesz się, jak możesz rozliczać swoje rachunki na Amazon za pomocą bitcoin.

Co to jest Bitcoin?

Nie zakładajmy niczego. Jeśli nie słyszałeś o bitcoinie w 2019 roku, jesteś naprawdę w tyle. Pozbądźmy się żargonu technicznego, bitcoin to cyfrowa i globalna waluta. Umożliwia wysyłanie i odbieranie pieniędzy na całym świecie za pośrednictwem Internetu.

Został stworzony jako system mikropłatności typu para-para, eliminujący ingerencję rządu w codzienne transakcje finansowe ludzi. Tak, powiedzmy krótko, nie chcemy zagłębiać się w zalety i wady tego.

Jednak wkrótce dokonasz pierwszego zakupu za pomocą najcenniejszej waluty na świecie, aby kupić to, czego zawsze chciałeś od Amazon.

Czy zakupy za pomocą Bitcoin na Amazon ukrywają Twoją tożsamość?

Nie! Chociaż główną funkcją Bitcoin jest zapewnienie anonimowości, musisz otworzyć konto ze swoimi prawdziwymi danymi na Amazon. Załóżmy, że nie jesteś do końca zgodny z prawdą, jeśli chodzi o podane przez Ciebie szczegóły, więc uzyskanie tych zakupionych przedmiotów może być trudne lub niemożliwe.

Jak kupować produkty od Amazon za pomocą Bitcoin

Przerwijmy długie rozmowy i przejdźmy do gry. Aby spełnić swoje zadanie kupowania produktów od Amazon za pomocą bitcoin, będziesz korzystać z wtyczki Moon. Ta wtyczka pomaga w błyskawicznym przetwarzaniu płatności Bitcoin. Oszczędza to kłopotów z przetwarzaniem płatności kartą kredytową / debetową i oczywiście przy znacznie niższych kosztach transakcji w porównaniu z VISA i Mastercard. Dzięki temu możesz kupić wszystko na Amazon. Czy to elektronika, meble, gadżety techniczne, akcesoria odzieżowe, mam na myśli wszystko.

Przedstawiamy You To Moon

Moon to rozszerzenie przeglądarki dla Chrome, Opera i Brave (wkrótce w Firefoksie) i pozwala ludziom robić zakupy na rynkach internetowych przy użyciu Bitcoin, Litecoin, Ether i Bitcoin Cash. Według jego twórców planowane jest wsparcie innych kryptowalut, a nawet włączenie rozszerzenia do gigantycznych platform eCommerce, takich jak AliExpress, eBay i Target. Moon korzysta również z Lightning Network, która zapewnia szybsze przetwarzanie transakcji i obniżenie opłat sieciowych.

W rezultacie wszystkie płatności dokonywane za pośrednictwem rozszerzenia są natychmiastowe, co zapewnia, że ​​nie czekasz długich godzin na przetworzenie transakcji. Dodatkową korzyścią jest brak ukrytych opłat podczas korzystania z rozszerzenia. Warto jednak zauważyć, że Amazon nie akceptuje Bitcoinów od czerwca 2019 r., Ale startup stojący za Moonem pomaga w konwersji na fiat dla sprzedawców na platformie.

Jak korzystać z rozszerzenia Moon, aby robić zakupy na Amazon za pomocą Bitcoin

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, „czy mogę zapłacić na Amazon za pomocą Bitcoin?” Tak! Zdecydowanie możesz. Oto część, w której pokażemy, jak korzystać z rozszerzenia Moon, aby kupować pożądane produkty (hurtowe lub detaliczne) na Amazon. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować go w przeglądarce Chrome, Opera lub Brave, a następnie połączyć się z kontem Coinbase.

Nie masz konta Coinbase? Nie ma się czym martwić, otwórz konto Coinbase już teraz. Nadal nie wiesz, jak wykonać ten proces? Oto przewodnik, który przeprowadzi Cię przez ten proces. Zajmie to tylko chwilę.

Ponadto za każdym razem, gdy uzyskasz dostęp do kasy na Amazon, zostanie wyświetlony monit z przyciskiem „Zapłać przez Księżyc” . Kliknięcie przycisku tworzy interfejs umożliwiający powrót do środków na koncie Coinbase. Oto proste kroki, które pomogą Ci zapłacić za pomocą Bitcoin bezpośrednio i natychmiastowo za pomocą Moon.

Konfiguracja Moon: Zarejestruj i podłącz portfel Bitcoin

 • Najpierw musisz odwiedzić witrynę Moon, aby pobrać rozszerzenie dla swojej przeglądarki internetowej (w tym przykładzie będziemy używać Google Chrome).
 • Kliknij „Dodaj do Chrome”, a nastąpi przekierowanie do Google Web Store
 • Wybierz „Dodaj do Chrome”.
 • W wyskakującym okienku kliknij „Dodaj rozszerzenie”.

 • Po pobraniu rozszerzenia zostanie wyświetlone obok paska adresu przeglądarki i zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę rejestracji.
 • Kontynuuj, aby utworzyć konto na Moon, używając konta Facebook lub Google lub adresu e-mail i hasła.
 • Kliknij „Zarejestruj się” (jeśli zdecydowałeś się zarejestrować przez e-mail).

 • Wprowadź prawidłowy adres e-mail i hasło. Upewnij się, że je zapisałeś.
 • Kliknij „Zarejestruj się”.

 • Po rejestracji musisz zweryfikować swoje konto Moon bezpośrednio ze swojego adresu e-mail. Ten, którego użyłeś do utworzenia konta.
 • W wysłanej wiadomości e-mail kliknij „ Zweryfikuj swoje konto”.

Zaloguj się do Amazon

 • Następnie przejdź do Amazon.com i zaloguj się na swoje konto. Jestem pewien, że masz już utworzone konto, więc kontynuujmy.
 • Opcjonalnie może być wymagane uwierzytelnienie swojego loginu poprzez wprowadzenie hasła jednorazowego (OTP), które zostanie wysłane na Twój adres e-mail.
 • Po zalogowaniu wybierz produkt, który chcesz kupić, i kliknij przycisk „Zapłać za pomocą księżyca” .

Podłącz portfel Bitcoin

 • Kliknij „Połącz portfel”.
 • Wybierz „ Połącz Coinbase ”, aby połączyć swoje konto Coinbase.
 • Kliknij „Kontynuuj” w wyświetlonym oknie.

 • Aby kontynuować, zaloguj się na swoje konto Coinbase. Może się to otworzyć w osobnym oknie.

 • Wprowadź hasło jednorazowe, które zostało wysłane na Twój smartfon, aby połączyć API Księżyca.
 • Kliknij „ Weryfikuj ” , aby pomyślnie połączyć swoje konto.

Jeśli to twój pierwszy raz, być może będziesz musiał się ochłodzić w tym momencie. Zauważyłeś wiadomość? Łączenie się z Coinbase może zająć do 48 godzin. To jest kontrola bezpieczeństwa przeprowadzona przez Coinbase. Na wypadek, gdybyś nie autoryzował połączenia, możesz skontaktować się z nimi w wyznaczonych ramach czasowych, a Coinbase usunie utworzony klucz API. Tak, wiem, że to może być dla ciebie niewygodne, ale to dla twojego bezpieczeństwa.

Aby wiedzieć, że Twój interfejs API został zatwierdzony i wszyscy jesteście gotowi kupić swój pierwszy przedmiot na Amazon za pomocą bitcoin, powinieneś zobaczyć coś podobnego na swoim koncie Coinbase. Aby uzyskać dostęp do tej sekcji, kliknij swoje zdjęcie profilowe> Ustawienia> Dostęp do interfejsu API.

Teraz, gdy twój klucz API został zatwierdzony, czas na zakupy, jak chcesz, pod warunkiem, że masz trochę bitcoinów w portfelu.

Wróć do Amazon.com. Kliknij rozszerzenie Moon w przeglądarce, aby upewnić się, że tym razem Twój portfel jest prawidłowo połączony. Jeśli tak, przycisk „ Podłącz portfel ” powinien zostać zmieniony na „ Przesuń, aby zapłacić za pomocą MOON”.

W końcu

Mamy wszystko inne, ale tak naprawdę potrzebujesz trochę bitcoinów, aby dokonać płatności bitcoin. Masz skonfigurowane konto Moon, działające konta Coinbase i Amazon, wszystko, czego teraz potrzebujesz, to trochę bitcoinów. Kliknij tutaj, aby kupić Bitcoin z Coinbase . Nie wiesz, jak to zrobić? Oto przewodnik, który przeprowadzi Cię przez ten proces.

Jeśli mieszkasz w kraju, w którym nie możesz kupować bitcoinów w Coinbase. Nie martw się, są inne alternatywy. Możesz kupić bitcoiny na LocalBitcoins, Paxful, Binance i wielu innych i wysłać je do Coinbase. Wciąż zdezorientowany? Porozmawiajmy.

Oto wytyczne dotyczące zakupów na Amazon za pomocą Bitcoin i jeśli wykonałeś każdy krok, powinieneś być w stanie dokonać pierwszego zakupu na Amazon za pomocą bitcoin. Teraz wiesz, udostępnij ten artykuł, aby poinformować innych.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy