Jak skrócić Bitcoin na Binance? Porównaj ze zwarciem na BitMEX.

17.02.2021
Category: Więc Możesz

Szukasz odpowiedzi, jak skrócić Bitcoin na Binance i BitMEX?

Jeśli jesteś początkującym, który chce rozpocząć handel kryptowalutami, ten przewodnik jest dla Ciebie.

Binance oferuje nowy lewarowany produkt handlowy, który nazywają tokenami lewarowanymi Binance, co jest na przykład bardzo dobrą opcją dla początkujących.

Wchodzimy w szczegóły dotyczące tego, czym tak naprawdę jest skrót Bitcoin, jak to zrobić i jakie typy kontraktów są obecnie dostępne dla Ciebie na Binance i BitMEX.

Ponadto w tym przewodniku wyjaśniono, czym są krótkie odsetki Bitcoin i short squeeze, a także, czy można zawrzeć krótkie kontrakty futures.

Aby zobaczyć pełne recenzje platformy, sprawdź recenzję Binance lub recenzję BitMEX.

Co to jest Shorting Bitcoin?

Skrócenie Bitcoina oznacza po prostu, że spekulujesz spadkiem Bitcoina. Jak zawsze, podczas handlu walutami musi istnieć przeciwwaluta. Zwykle walutą przeciwną jest USD, ale teoretycznie może to być dowolna waluta, taka jak ETH lub EUR (jeśli rynek istnieje).

Teoretycznie pożyczasz bitcoiny innej osoby, kiedy skracasz bitcoina. Po pożyczeniu Bitcoin sprzedajesz je po cenie rynkowej. Teraz masz nadzieję, że cena Bitcoina spadnie, więc będziesz mógł go odkupić i oddać pożyczkodawcy. Weźmy przykład.

1. Bob chce sprzedać Bitcoin na Binance, gdy cena wynosi 10 000 $ BTC

2. Alicja pożycza Bobowi 1 Bitcoin, a Bob sprzedaje go na rynku za 10 000 USD.

3. Teraz Bob może zmierzyć się z dwoma różnymi scenariuszami.

za. Albo cena Bitcoina wzrośnie

b. Albo cena Bitcoina spada

4. Na szczęście cena spada do 9 000 $ i Bob odkupuje Bitcoin i zwraca go Alice. Bob osiągnął zysk w wysokości 1000 $ na tej transakcji.

Gdyby cena Bitcoina wzrosła do 11000 USD, Bob straciłby 1000 USD, gdyby zamknął transakcję po tej cenie. Gdyby jednak bitcoin nadal wzrastał, byłby ostatecznie zmuszony zlikwidować swoją pozycję. To jest to, co nazywamy krótkim uściskiem.

Czy chcesz 100 mil na godzinę za darmo?

Jak skrócić Bitcoin na Binance przez Sunny Decree na Youtube

Czy mogę zarobić dobre zyski na zwarciu Bitcoina?

Tak oczywiście. W przeciwnym razie okazja handlowa nie istniałaby. Jednak ryzyko jest różne między tęsknotą a zwarciem aktywów, zwłaszcza Bitcoin, ponieważ jest uważany za zmienny składnik aktywów.

Najpierw musisz zrozumieć, że tracisz pieniądze, gdy cena aktywów rośnie. Ponieważ nie ma ograniczeń co do tego, jak bardzo składnik aktywów może wzrosnąć, ryzyko jest generalnie wyższe w przypadku zwarcia niż w przypadku tęsknoty, ponieważ składnik aktywów nie może obniżyć ceny bardziej niż wartość zerowa.

Ponadto, zanim dokonasz shortowania bitcoinów lub innych aktywów, musisz zrozumieć, że rynki są (lub mogą być) irracjonalne. Oznacza to, że cena może wzrosnąć w przestworza bez powodu bardziej niż mega spekulacja lub mega szum.

Pamiętaj, że rynki mogą pozostać irracjonalne znacznie dłużej niż Ty możesz zachować wypłacalność, więc zawsze pomyśl dwa razy, zanim dokonasz shortowania aktywów.

Przeczytaj więcej o ryzyku zwarcia na dole tego artykułu.

Jak skrócić Bitcoin na Binance?

Teraz przechodzimy do soczystej części – pokażemy Ci, jak skrócić Bitcoin na Binance i zarabiać. Oto kroki, które musisz podjąć, aby to się stało:

Krok 1 : Utwórz konto na Binance. Wystarczająco łatwe i zajmuje to łącznie około 10 minut. Podaj swój adres e-mail i hasło i włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA).

Krok 2 :Przeanalizuj różne opcje zwarcia na Binance.Binance oferuje kilka różnych możliwości skracania bitcoinów i innych aktywów kryptograficznych. Należą do nich

 1. Handel marżą (w menu nagłówka: Handel – Marża)
 2. Handel kontraktami futures (w menu nagłówka: Instrumenty pochodne – Kontrakty terminowe na monety / USDT)Tokeny lewarowane (w menu nagłówka: Instrumenty pochodne – Tokeny lewarowane) ´ Handel na marginesie daje Ci do wyboru 3 różne opcje; Spot, Cross Margin i Isolated Margin.

  W trybie cross-margin całe saldo depozytu zabezpieczającego jest dzielone na otwarte pozycje, aby uniknąć likwidacji. Jeśli włączony jest cross margin, trader ryzykuje utratę całego salda depozytu zabezpieczającego wraz z wszelkimi otwartymi pozycjami w przypadku likwidacji.

  W przeciwieństwie do cross-margin izolowany depozyt zabezpieczający to saldo depozytu zabezpieczającego przypisane do pojedynczej pozycji. Tryb izolowanego depozytu zabezpieczającego umożliwia handlowcom zarządzanie ryzykiem na ich indywidualnych pozycjach poprzez ograniczenie kwoty depozytu zabezpieczającego przypisanego do każdej z nich.

  Handel kontraktami terminowymi umożliwia wybór między 2 różnymi opcjami; Dominował USDT lub COIN. USDT można handlować z dźwignią do 125x i nie ma daty wygaśnięcia. Kontrakty terminowe z dominacją COIN mogą być przedmiotem obrotu z dźwignią do 125x i mają datę wygaśnięcia lub bez niej.

  Tokeny z dźwignią Binance to zbywalne aktywa, które zapewniają lewarowaną ekspozycję na aktywa bazowe. Duża różnica w stosunku do normalnego handlu lewarowanego polega na tym, że możesz wejść do pozycji lewarowanej bez konieczności posiadania jakichkolwiek zabezpieczeń, utrzymywania depozytu zabezpieczającego i martwienia się o ryzyko likwidacji.

  Poniżej możesz zobaczyć, jakie kryptowaluty są dostępne dla tokenów dźwigni Binance i wszystkimi nimi można handlować z dźwignią do 3x.

  Jak skrócić Bitcoin na BitMEX?

  Oprócz Binance na BitMEX możesz również skrócić Bitcoin. Platforma służy wyłącznie do handlu kryptowalutami, ale ma wiele własnych zalet. Oto kroki, które powinieneś podjąć, aby rozpocząć skracanie Bitcoin na BitMEX.

  Krok 1 : Zarejestruj konto na BitMEX. Jest to dość łatwe i trwa około 5 minut. Wymaga adresu e-mail i hasła. Pamiętaj, aby zaimplementować 2FA z uwierzytelnianiem Google.

  Krok 2 : Przeanalizuj różne opcje zwarcia na BitMEX. Na ekranie wydruku z ekranu handlu BitMEX możesz zobaczyć, jakie kryptowaluty są dostępne do handlu na BitMEX. Znajdziesz Bitcoin, Cardano, Bitcoin Cash, token EOS, Ethereum, Litecoin, Tron i Ripple. Możesz skrócić dowolną z tych kryptowalut na BitMEX. Musisz jednak znać różnicę między dostępnymi kontraktami na BitMEX, zanim zaczniesz handlować tymi kontraktami.

  Na wydrukowanym ekranie poniżej kontrakty Ethereum są zaznaczone. Możesz zobaczyć Perpetual (50x), 25 września USD i 25 września XBT.

  Umowy wieczyste to umowy na czas nieokreślony

  USD 25 SEP to ETH / USD i kończy się 25 września

  XBT to ETH / Bitcoin i również zakończyło się 25 września.

  Więcej informacji można znaleźć na następnym ekranie drukowania.

  BitMEX oferuje dwa różne kontrakty pochodne, kontrakty terminowe i wieczyste

  Kontrakt jest pochodną produktem handlowym. Jego i zgoda na kupno lub sprzedaż kryptowaluty po z góry określonej cenie w określonym czasie w przyszłości. Kontrakty futures nie wymagają 100% zabezpieczenia jako depozytu zabezpieczającego, dlatego na BitMEX można handlować kontraktami futures z dźwignią do 100x. Wszystkie marże na BitMEX są denominowane w Bitcoinach.

  Umowa wieczysta to produkt pochodny podobny do kontraktu przyszłego. Jest jednak kilka różnic, o których musisz wiedzieć

  1. Kontrakty bezterminowe są otwarte (nie wygasają jak w przypadku kontraktów futures)

  2. Kontrakty bezterminowe naśladują rynek kasowy oparty na marży i dlatego są przedmiotem obrotu blisko bazowego odniesienia. (Kontrakty futures mogą handlować po znacznie innej cenie)

  Na poniższym zrzucie ekranu możesz zobaczyć zarówno dostępne przyszłe kontrakty Bitcoin na BitMEX, jak i dostępną umowę wieczystą Bitocin. Widzisz również, że istnieje różnica w cenie.

  Krok 3 : Utwórz krótkie zamówienie . Po ustaleniu czasu, w którym chcesz rozpocząć skracanie Bitcoin, możesz otworzyć zamówienie. W BitMEX znajduje się po lewej stronie, jak pokazano na migawce poniżej.

  Zaczynasz od podania liczby bitcoinów, które chcesz skrócić, i jakiej wartości (żółte kółko). Ilość wolumenu, z którym chcesz handlować. Zielony kwadrat pokaże strukturę opłat. Koszty wahają się od -0,05% (zwroty) do 0,25%, w zależności od warunków rynkowych. Weź to pod uwagę przy obliczaniu planowanych zysków i poziomu cen, na którym chcesz zamknąć kontrakt.

  Na koniec wystarczy kliknąć przycisk „Sprzedaj / Skróć i voila! Twoje zamówienie jest aktualne.

  Krok 3a (opcjonalnie) : użyj dźwigni finansowej . Jeśli chcesz zarobić więcej na skracaniu bitcoinów, możesz skorzystać ze wskaźników dźwigni, oznaczonych czerwonym kwadratem. Należy pamiętać, że BitMEX dopuszcza stawkę 100x jako maksymalną kwotę dźwigni. Maksymalny poziom jest dość silny i jako taki ustala cenę likwidacji bardzo blisko wartości początkowej.

  Oznacza to, że jeśli cena BTC wzrośnie, a nie spadnie i przekroczy próg likwidacji, Twoje zlecenie zamknie się i zetrze saldo. Rozpoczęcie od stawki 10x lub mniejszej byłoby najlepsze dla początkujących.

  Krok 4 : Obserwuj, aż cena BTC osiągnie żądaną wartość . Ten krok jest prawdopodobnie najbardziej bolesny, gdy siedzisz i czekasz, aż cena osiągnie ustawiony przez Ciebie poziom. Zalecamy wprowadzenie funkcji zatrzymania , która automatycznie zamknie zlecenie.

  Możesz złożyć zlecenie stop, aby ograniczyć straty lub zamknąć zlecenie, gdy wartość BTC osiągnie pożądany poziom. To zamknęłoby zlecenie, więc możesz uwolnić się od ciągłego przeglądania wykresów.

  Krok 5 : Ostatni krok – zamknij zamówienie i przeanalizuj . Gdy ROE osiągnie akceptowalny poziom, czas zamknąć zlecenie i zarabiać. Robisz to, klikając przycisk „Zamknij zamówienie, który znajduje się w miejscu wskazanym przez żółty kwadrat na migawce poniżej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy