Karta kredytowa American Eagle: przegląd

17.02.2021

American Eagle Outfitters, Inc. (AEO) to marka odzieży i akcesoriów skierowana do nastolatków i studentów w wieku od 15 do 25 lat, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, chociaż starsze osoby również noszą takie ubrania. American Eagle jest znany z jeansów z niskim stanem, koszulek polo, bluz, odzieży wierzchniej i wielu innych. Jeśli często kupujesz tam, przygotowaliśmy świetny przewodnik, dlaczego warto rozważyć kartę kredytową American Eagle. Oczywiście są plusy i minusy, ale przynajmniej teraz będziesz w stanie podjąć świadomą decyzję.

Tło AEO

Założeni przez tubylców z Pittsburgha Jerry’ego i Marka Silvermana, zaczynali jako Silverman Menswear, spółka zależna Retail Ventures, Inc. Pierwszy sklep American Eagle został otwarty w Michigan w 1977 roku. W 1991 roku bracia sprzedali swoje udziały w Silverman Menswear, aby skupić się na marka American Eagle Outfitter. Obecnie w Stanach Zjednoczonych działa prawie tysiąc sklepów AEO, a także ponad 100 oddziałów marki Aerie, której jest również właścicielem. Jest to linia odzieży intymnej wprowadzona przez American Eagle w 2006 roku. Sześćdziesiąt siedem sklepów Aerie znajduje się w sklepach AEO.

Store card lub VISA

Karta kredytowa American Eagle może odnosić się do karty kredytowej sklepu lub karty Visa. Rejestrując się w celu uzyskania karty kredytowej AEO, automatycznie zostajesz zapisany do programu lojalnościowego AERewards. Korzyści przedstawiono poniżej. Panie, które otrzymają kartę kredytową AEO, mogą otrzymać bezpłatny stanik, jeśli kupią pięć kolejnych za pomocą karty American Eagle w sklepach Aerie.

Karta sklepowa jest łatwiejsza do zdobycia. Nawet jeśli masz niską zdolność kredytową, możesz kwalifikować się do otrzymania karty sklepowej AEO. Można z niej korzystać tylko w sklepach AEO lub Aerie, a nie w innych sprzedawcach detalicznych ani przy wypłatach z bankomatów, ale pomoże zbudować kredyt, a także zaoszczędzić na wszystkich zakupach AEO. Karta sklepowa wiąże się z wyższym RRSO wynoszącym 25,24%. Można ją opłacić online, pocztą lub telefonicznie.

Karta American Eagle Visa jest trudniejsza do zdobycia, zazwyczaj wymaga oceny kredytowej co najmniej w połowie lat 600-tych. Jest to zwykła karta Visa, ważna u wszystkich sprzedawców akceptujących karty kredytowe.

Bank wydający

Karty te są wydawane przez Synchrony Financial Bank, który obsługuje wiele głównych rachunków detalicznych. Wcześniej był znany jako GE Capital Retail Bank do czerwca 2014 roku, kiedy to zmieniono nazwę na Synchrony Bank. Miało to na celu uniknięcie pomyłki z podobnie nazwaną instytucją finansową o nazwie GE Capital Bank. Synchrony ma siedzibę w Draper w stanie Utah i kontroluje aktywa o wartości ponad 39 miliardów dolarów.

Punkty oszczędności

Każda wersja karty kredytowej American Eagle jest wyposażona w hojny program nagród. Obejmuje to 25-dniowy okres karencji na płatności za zakup. Kiedy te karty kredytowe są używane w dowolnym sklepie AEO, zdobywasz punkty oszczędności za każdy zakup 25 USD w sklepach AEO lub Aerie. Premie oszczędnościowe wynoszą 4% ceny zakupu. Poziom nagród za oszczędności rośnie wraz z sumą punktów. Przy 100 punktach kupujący otrzymują 15% zniżki na towary AEO, 20% zniżki przy 200, 30% przy 300 i 40% przy 500 punktach.

Program oszczędnościowy AEO umożliwia również 15% zniżki na pierwszy zakup online na stronach internetowych American Eagle lub Aerie oraz 10 USD oszczędności za każde 10 zdobytych punktów. Ekskluzywni posiadacze kart mogą również brać udział w kwartalnych wydarzeniach sprzedażowych i kupon urodzinowy 20% zniżki.

Nie ma opłaty rocznej ani w przypadku sklepu, ani karty kredytowej. Konsumenci mogą ubiegać się o jeden lub oba w trybie online (https://www.onlinecreditcenter2.com/eapplygen2/load.do?cHash=934578928&subActionId=1000) lub w dowolnym punkcie AEO. Osoby, którym nie uda się uzyskać wizy, mogą nadal kwalifikować się do otrzymania karty sklepowej.

Karty VISA

Karta Visa ma cztery poziomy ryzyka kredytowego: zabezpieczone, platynowe, platynowe nagrody i podpis. Każdy z nich zapewnia hojne limity wydatków, niską zmienną RRSO, zerową odpowiedzialność za oszustwa i te same korzyści, co karta sklepowa. Wiza zawiera również dodatkowy punkt bonusowy i 1% oszczędności za każde 100 USD wydane u sprzedawców nie posiadających statusu AEO.

Odsetki i limity na różnych poziomach kart Visa:
 • ZABEZPIECZONE – 250 $
 • PLATYNA – od 500 do 25 000 USDPLATYNOWE NAGRODY – od 500 do 25 000 USDPODPIS – od 5000 do 30 000 USDZatwierdzone stawki procentowe zaczynają się od 24,24%, ale przy wystarczającym kredycie mogą być tak niskie, jak:

  • ZABEZPIECZONE – 15,9%
  • PLATYNA – 9,9%PLATYNOWE NAGRODY – 11,9%PODPIS – 10,9%Dodatkowe korzyści:

   Karty VISA obejmują również ubezpieczenie wynajmu samochodu, awaryjną wymianę gotówki i karty oraz zarządzanie gwarancją. Ubezpieczenie od wypadków w podróży jest również wliczone w cenę do 400 000 dolarów za pierwsze trzy karty i do 1 miliona dolarów za kartę Signature. Usługi online obejmują przelewy salda, dodawanie / usuwanie upoważnionych użytkowników, wyciągi z kont wysyłane pocztą e-mail, zgłaszanie zgubienia lub kradzieży kart, plany ochrony płatności oraz alerty dotyczące konta dostarczane za pośrednictwem wiadomości tekstowej lub e-mail. Niektóre karty mogą być również dostępne z wbudowanym chipem inteligentnym. Możesz także przenieść saldo z karty American Eagle Visa na inną kartę kredytową, kiedy tylko chcesz.

   Karta kredytowa American Eagle: opłaty i limity wizowe
   • Maksymalna opłata za spóźnienie: 35 USD
   • Opłata za przekroczenie limitu: BRAKKara APR: BRAKStopa zaliczki: 27,24%Opłata za zaliczkę: 3% (minimum 10 USD)Opłata za transakcję zagraniczną: 3%Kto potrzebuje karty kredytowej American Eagle

    Dla tych, którzy często robią zakupy w American Eagle Outfitters, jest to świetna karta, ponieważ możesz szybko gromadzić punkty za duże oszczędności. Karta AEO zapewnia lepsze korzyści i więcej nagród niż inne karty wydawane przez sprzedawców. W przypadku kupujących posiadających status AEO ewentualne oszczędności powinny być większe niż pokrycie zapłaconych odsetek. Dodatkowe punkty oszczędnościowe nigdy nie tracą ważności. Roczny kupon urodzinowy można wykorzystać w dowolnym momencie, nawet kilka miesięcy później. Nawet osoba, która rzadko robi zakupy w American Eagle, może potrzebować karty tylko na większy zakup odzieży – na przykład na świąteczne zakupy lub zakup nowych ubrań szkolnych dla dziecka. Samo 15% początkowa zniżka może zaoszczędzić 45 USD przy zakupie 300 USD.

    Zawsze powinieneś czytać drobnym drukiem. Na przykład warunki karty kredytowej American Eagle stanowią, że wielokrotne rabaty nie mogą być stosowane do tego samego zakupu. Nie możesz wykorzystać dodatkowych punktów oszczędnościowych za 10 $ zniżki i wykorzystać kupon urodzinowy przy tym samym zakupie. Kupon urodzinowy jest ważny tylko na kontach o dobrej opinii; jeśli zalegasz z płatnościami, nie zostanie to zastosowane. Nie można go również rozdawać ani wykorzystywać niezależnie od karty kredytowej (na przykład zakupy gotówkowe lub inne karty kredytowe).

    Jednak te zastrzeżenia są typowe dla kart kredytowych sklepów. Większość kupujących American Eagle, którzy otrzymują kartę sklepową, jest bardzo zadowolonych z programu oszczędnościowego.

    Detaliczne karty kredytowe są błogosławieństwem dla konsumentów, którzy chcą oszczędzać, robiąc zakupy u swoich ulubionych marek. Karta kredytowa American Eagle oferuje doskonały program lojalnościowy za zakupy w sklepach i witrynach internetowych AEO lub Aerie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy