Kompletny przewodnik po kartach kredytowych Air Miles (plus 7 naszych ulubionych)

17.02.2021
Category: Twoje Wyniki

Ujawnienie reklamodawcy

Credit Card Insider to niezależna witryna internetowa obsługująca reklamy. Credit Card Insider otrzymuje wynagrodzenie od niektórych wydawców kart kredytowych jako reklamodawców. Relacje z reklamodawcami nie wpływają na oceny kart ani nasze najlepsze wybory kart redakcji. Credit Card Insider nie przejrzał wszystkich dostępnych na rynku ofert kart kredytowych. Treści nie są dostarczane ani zamawiane przez żadnych wydawców kart kredytowych. Podejmowane są uzasadnione wysiłki, aby zachować dokładne informacje, chociaż wszystkie informacje dotyczące karty kredytowej są przedstawiane bez gwarancji. Po kliknięciu dowolnego przycisku „Zastosuj teraz emitent przedstawi najbardziej aktualne warunki, stawki i informacje o opłatach. Credit Card Insider nawiązał współpracę z CardRatings w celu pokrycia produktów kart kredytowych. Insider kart kredytowych i CardRatings mogą otrzymać prowizję od wydawców kart.Listę tych wydawców można znaleźć w naszych Wskazówkach redakcyjnych.

 • Co to są mile na karcie kredytowej?
 • Czy karty kredytowe Air Miles są dla Ciebie odpowiednie?W jaki sposób karty kredytowe Air Miles mogą pomóc w uzyskaniu „bezpłatnych lotów?Jak karty kredytowe Air Miles wpływają na Twoje wyniki kredytoweJakie są 7 najlepszych kart Air Miles?Miłej podróżyOsoby podróżujące często lub okazjonalnie mogą skorzystać z karty mil lotniczych, aby zmaksymalizować korzyści i nagrody, co może prowadzić do większej liczby bezpłatnych lotów. Wybierz kartę w zależności od tego, gdzie leży Twoja lojalność wobec linii lotniczych, aby jak najlepiej wykorzystać każdą podróż.

  Insider karty kredytowej otrzymuje wynagrodzenie od reklamodawców, których produkty mogą być wymienione na tej stronie. Relacje z reklamodawcami nie wpływają na oceny kart. Partnerzy reklamowi nie edytują ani nie promują naszych treści redakcyjnych. Treść jest dokładna zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie publikacji. Więcej informacji znajdziesz w naszych Wskazówkach redakcyjnych.

  Informacje związane z kartą kredytową Capital One® Venture® Rewards i kartą Citi® / AAdvantage® Platinum Select® World Elite Mastercard® zostały zebrane przez Credit Card Insider i nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę lub dostawcę tych produktów.

  Prawdopodobnie słyszałeś o ludziach „podróżujących po punktach. W jakiś sposób ci przyjaciele, blogerzy i Instagramerzy podskakują po całym świecie – i nie płacą za to?

  Jeśli zastanawiasz się, jak działają karty kredytowe z milami lotniczymi – i jakie wybrać – trafiłeś we właściwe miejsce.

  Oto krótki przegląd naszych propozycji najlepszych kart kredytowych na mile lotnicze. Najlepszy dla Karta General Travel Chase Sapphire Preferred® Card Linie lotnicze i hotele Karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards Linie lotnicze Delta Karta Delta SkyMiles® Gold American Express amerykańskie linie lotnicze Citi ® / AAdvantage ® Platinum Select ® World Elite Mastercard ® Zjednoczone linie lotnicze United℠ Explorer Card Poludniowo-zachodnie linie lotnicze Karta kredytowa Southwest Rapid Rewards® Priority Alaska Airlines Karta kredytowa Alaska Airlines Visa Signature®Chcesz od razu przejść do naszych typów najlepszych kart? Śmiało.

  Co to są mile na karcie kredytowej?

  Każda linia lotnicza ma swój własny system nagród, często nazywany programem „często podróżujących, który ma na celu zaszczepienie wśród pasażerów lojalności linii lotniczych.

  Posiadacze kart mogą gromadzić „mile w programie lojalnościowym linii lotniczej poprzez:

  • Loty
  • Wydawanie pieniędzy na kartę kredytową pod wspólną markąDokonywanie zakupów u partnera lotniczego, takiego jak wypożyczalnia samochodów lub sprzedawca onlinePo zebraniu mil możesz użyć ich do rezerwacji biletów lotniczych w tej linii lotniczej. Liczba wymaganych mil zależy w dużej mierze od odległości, zapotrzebowania i klasy taryfy.

   Wystarczy jednak oszacować, że możesz rozwidlić ponad 25 000 mil na lot w obie strony w klasie ekonomicznej oraz 50 000 na lot w obie strony do Europy .

   Chociaż nie możesz przenosić mil między liniami lotniczymi, możesz wykorzystać mile jednej linii, aby przelecieć z jednym z jej partnerów. Na przykład, jeśli gromadzisz mile American Airlines, możesz je wykorzystać na loty British Airways, ponieważ linie lotnicze należą do tego samego „sojuszu.

   Czasami zobaczysz wspomniane „daty niedostępności; dzieje się tak, gdy nie możesz wykorzystać mil i możesz kupić bilety tylko za gotówkę. Najczęściej występują w okresie świątecznym.

   Ile warta jest mila karty kredytowej?Każdy program nagród w zakresie podróży nieco inaczej ocenia swoje mile / punkty dla osób często podróżujących, a nawet w ramach jednego programu nagród często otrzymasz inną wartość za milę w zależności od tego, jak wykorzystasz. Więc nie ma tutaj prostej odpowiedzi.

   „Około 1 centa na milę to dobry punkt wyjścia. Niektóre programy nagród, takie jak Chase Ultimate Rewards, dają ci jeden cent za punkt (lub więcej), gdy wykorzystujesz je za pośrednictwem odpowiednich portali.

   Ale nawet wtedy, jeśli przeniesiesz swoje punkty do partnerskiego programu lojalnościowego, możesz wycisnąć z każdej mili więcej niż pensa. W rzeczywistości, dzięki wielu programom nagród linii lotniczych (w tym popularnym typom, takim jak Delta SkyMiles, Southwest Rapid Rewards i United MileagePlus), możesz uzyskać wartość 1,5–2 centów za milę lub więcej.

   Mimo to wszystko sprowadza się do jednego ważnego faktu: Twoja wartość wykupu często będzie się różnić w zależności od tego, w jaki sposób odkupisz. Różne programy inaczej traktują mile, a wszystko, co dotyczy lotu – od preferowanej klasy po samą trasę – może jeszcze bardziej wpłynąć na wartość wykupu.

   Czy karty kredytowe Air Miles są dla Ciebie odpowiednie?

   Istnieją dwa podstawowe typy kart kredytowych na mile lotnicze: karty lotnicze pod wspólną marką i ogólne karty podróżne.

   Większość głównych linii lotniczych współpracuje z wydawcami kart kredytowych, aby oferować swoim klientom karty pod wspólną marką. Na przykład American Express wydaje karty Delta, a Chase wydaje karty Southwest. Używając tych kart do robienia zakupów w powiązanych liniach lotniczych, otrzymasz dodatkowe mile za każdego wydanego dolara.

   Te karty kredytowe pod wspólną marką często oferują również dodatki podróżne, takie jak bezpłatne torby rejestrowane, pierwszeństwo wejścia na pokład, dostęp do poczekalni na lotnisku i zniżki na zakupy podczas lotu.

   Inne karty nie są powiązane z żadną linią lotniczą i zamiast tego zdobywają punkty od wystawcy karty kredytowej. Chociaż nie mają one zalet kart pod wspólną marką charakterystycznych dla linii lotniczych, możesz wykorzystać ich punkty lojalnościowe na podróże w różnych liniach lotniczych, a nie tylko na jednej.

   Większość kart z nagrodami podróżnymi – czy to specyficznych dla linii lotniczych, czy ogólnych – wiąże się z wysokimi rocznymi opłatami i stopami procentowymi (APR) .

   Dlatego zalecamy karty kredytowe z nagrodami tylko dla osób, które planują spłacać swoje karty co miesiąc. Płacąc w całości saldo z wyciągu unikniesz płacenia odsetek od zakupów.

   Podsumowując, karty kredytowe z milami lotniczymi mogą być przydatne, jeśli:

   • Lataj często: jeśli latasz jedną linią lotniczą kilka razy w roku, warto przyjrzeć się karcie pod wspólną marką. Ale jeśli latasz wieloma liniami lotniczymi, lepszym rozwiązaniem mogą być ogólne nagrody podróżne lub karta cash back.
   • Miej dobre wyniki kredytowe: karty z nagrodami mają surowsze wymagania niż bardziej podstawowe karty. Sprawdź swoje wyniki kredytowe i złóż wniosek tylko wtedy, gdy są w sugerowanym zakresie. Spłacą Twoje saldo w całości każdego miesiąca: Ponieważ karty kredytowe z nagrodami w postaci podróży często mają wysokie APR, zdecydowanie odradzamy noszenie na nich salda. Płacenie odsetek może szybko zniweczyć wszelkie zdobyte nagrody.Wskazówka poufnaJeśli chcesz zachować saldo na karcie kredytowej, rozważ zakup karty z ofertą początkową 0% RRSO.

    W jaki sposób karty kredytowe Air Miles mogą pomóc w uzyskaniu „bezpłatnych lotów?

    Pamiętasz tych hakerów podróżniczych, o których wspomnieliśmy? Cóż, możemy prawie zagwarantować, że wykorzystują premie za rejestrację karty kredytowej na pokrycie kosztów przelotów i hoteli.

    Możesz zdobyć bonusy rejestracyjne, otwierając kartę i wydając na nią określoną kwotę w ciągu trzech lub czterech miesięcy. Te bonusy mogą być bardzo wysokie, często o wartości setek dolarów.

    Wskazówka poufnaJak wspomniano powyżej, kiedy mówimy „wydaj pieniądze na kartę, nie mamy na myśli posiadania salda. Mamy na myśli robienie zakupów na karcie, spłacanie ich po otrzymaniu rachunku – i unikanie odsetek.

    Następnie, oprócz premii początkowej, będziesz gromadzić mile za wydawanie pieniędzy na kartę. Większość kart zarabia co najmniej jedną milę za dolara (zwykle zapisywaną jako 1X mila / dolar) na wszystkich zakupach, plus dodatkowe mile w określonych kategoriach – na przykład 2X mil / dolar za zakupy w tej konkretnej linii lotniczej.

    Aby wyjaśnić, jak to działa, wyobraź sobie kartę, która oferuje 60000 mil premiowych za wydanie 2000 $ w ciągu pierwszych trzech miesięcy.

    1. Występujesz o kartę. Kilka tygodni później pojawia się pocztą i aktywujesz ją 1 marca.
    2. W ciągu następnych kilku miesięcy wszystkie zakupy – artykuły spożywcze, paliwo, prezenty – umieszczasz na karcie, zarabiając 1X milę za dolara. Co miesiąc płacisz w całości rachunek.Do 1 czerwca na karcie wpłaciłeś 3000 USD na zakupy, dzięki czemu otrzymasz 60000 mil premiowych. Zarobiłeś również 1X milę za dolara, co daje łącznie 63 000 mil.Możesz teraz wykorzystać te mile na „bezpłatny lot Delta. Kiedy spojrzałem, znalazłem świetną ofertę: podróż w obie strony z Nowego Jorku do Paryża przez 36 000 mil plus 84 dolary opłat.Ponieważ roczna opłata za kartę Delta została zniesiona przez pierwszy rok (stawki i opłaty) otrzymałeś bilet o wartości 500 USD + za nic poza opłatami . I nie zapomnij o innych korzyściach związanych z kartą, takich jak bezpłatna sztuka bagażu rejestrowanego i pierwszeństwo wejścia na pokład.

     Kiedy roczna opłata za kartę się zbliża, możesz zdecydować się ją zatrzymać – i uiścić opłatę – lub zamknąć konto i nic nie płacić. Ponieważ mile zgromadziłeś w linii lotniczej (zamiast punktów w firmie obsługującej karty kredytowe), możesz je zatrzymać tak długo, jak długo Twoje konto pozostanie aktywne.

     Teraz widzisz, jak to może być uzależniające?

     Jak karty kredytowe Air Miles wpływają na Twoje wyniki kredytowe

     Chociaż może cię to zaskoczyć, prawda jest taka, że ​​twoje wyniki kredytowe nie ucierpią zbytnio, gdy będziesz ubiegać się o nową kartę lotniczą (jeśli jest już w dobrej kondycji). Ubieganie się o nowy kredyt powoduje nieznaczne obciążenie kredytu z powodu trudnego zapytania , ale otwarcie nowych kart może w rzeczywistości zmniejszyć wykorzystanie kredytu (co jest dobre dla wyników kredytowych).

     Jednak za każdym razem, gdy otwierasz nowe konto, skracasz średni wiek kont i resetujesz czas od otwarcia ostatniego konta. Jedyną rzeczą, która może poprawić te czynniki oceny kredytowej, jest czas, więc unikaj otwierania kilku nowych kart w krótkim czasie, jeśli chcesz poprawić swoje wyniki. Na szczęście czynniki te odgrywają stosunkowo niewielką rolę w wynikach kredytowych w porównaniu z wykorzystaniem i historią płatności.

     Jeśli rozważasz kartę lotniczą lub jakąkolwiek nową kartę, upewnij się, że rozumiesz wyniki kredytowe od wewnątrz i na zewnątrz – i uważnie śledź swoje karty, terminy wyciągów i daty odnowienia. Jeśli nie uzyskujesz wystarczającej wartości z rocznej opłaty, rozważ zamknięcie karty.

     I unikaj ubiegania się o nowy kredyt, jeśli chcesz uzyskać dużą pożyczkę, na przykład hipotekę, w ciągu najbliższych dwóch lat. W takim przypadku każdy dodatkowy punkt Twojej oceny kredytowej może zaoszczędzić pieniądze.

     Wskazówka poufnaPodobnie jak w przypadku każdej karty kredytowej, wystawcy kart kredytowych linii lotniczych sprawdzą Twój kredyt przed zatwierdzeniem lub odrzuceniem wniosku. Jeśli masz słaby lub ograniczony kredyt, prawdopodobnie nie kwalifikujesz się do otrzymania karty kredytowej z nagrodami – zamiast tego powinieneś skupić się na budowaniu lub naprawie kredytu.

     Jakie są 7 najlepszych kart Air Miles?

     Przy wyborze karty kredytowej z milami lotniczymi najważniejszym krokiem jest określenie, którą linią lotniczą latasz najczęściej . Jeśli Twoje lotnisko macierzyste jest węzłem komunikacyjnym konkretnej linii lotniczej, to dobry początek.

     Jeśli nie latasz często jedną linią lotniczą, rozważ ogólną kartę nagród za podróż.

     Lub rozważ uzyskanie obu: wiele osób posiada kartę lotniczą ze względu na korzyści, a także kartę podróżną ze względu na jej szeroki potencjał zarobkowy.

     Decydując się na wybór karty, należy przeanalizować jej roczną opłatę, premię wprowadzającą, korzyści i potencjał do zdobycia nagród. Większość kart lotniczych występuje w kilku wersjach, z rocznymi opłatami wahającymi się od niskich do wysokich.

     Staraj się również unikać kart z opłatami za transakcje zagraniczne, które zapłaciłbyś robiąc zakupy w innej walucie. (O ile nie zaznaczono inaczej, poniższe karty nie pobierają opłat za transakcje zagraniczne).

     Jeśli jesteś gotowy, aby ubiegać się o kartę kredytową z milami lotniczymi i zacząć zdobywać nagrody, oto siedem naszych ulubionych.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy