Limity wypłat gotówki w bankomatach i jak je obejść

17.02.2021
Category: Zwrotu Gotówki

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego istnieją maksymalne limity wypłat z bankomatów?

Powodem jest to, że oszuści często atakują użytkowników bankomatów, którzy właśnie wykupili gotówkę. Dlatego maksymalne limity wypłat gotówki z bankomatów zmniejszają potencjalne straty w wyniku kradzieży.

Miesięczne i dzienne limity wypłat z bankomatów na osobę mogą się znacznie różnić w zależności od banku i konta.

Dwie osoby z tym samym bankiem i tym samym rachunkiem czekowym mogą mieć różne limity wypłat z bankomatu. Zazwyczaj kwota ta wynosi około 1000 USD lub mniej na dzień roboczy.

Dzienne limity wypłat z bankomatów dla najlepszych banków Bank
Dzienny limit wypłat z bankomatu
Pościg 3000 USD * Bank Ameryki 1000 $ Citibank 1000 USD * Wells Fargo 300 $ Bank USA 500 $ Capital One 1000 $ PNC Bank 500–2 000 USD * TD Bank 750–1000 USD * BB&T 500–1 500 USD * SunTrust 500–2 500 USD * Ally Bank 1000 $ Regions Bank 800 $ M&T Bank 500 $ Kompas BBVA 600–1000 USD * Santander 1000 $ BMO Harris Bank 500 USD * HSBC Bank 500–1000 USD * Huntington Bank 400 $ * W zależności od kontaZwykle możesz odwiedzić kasjera, aby wypłacić dużą sumę pieniędzy. Ale co robisz, gdy bank jest zamknięty na noc? A co, jeśli korzystasz z banku internetowego i jedynym sposobem na wypłatę gotówki są bankomaty?

Szybka odpowiedź: Zadzwoń do banku, aby uzyskać wyższe limity wypłat z bankomatu lub użyj karty debetowej, aby otrzymać zwrot gotówki za pośrednictwem niektórych sprzedawców.

Dowiedz się, jak ominąć dzienne limity wypłat z bankomatów, jeśli potrzebujesz więcej gotówki:

Zwiększ swój limit gotówki w bankomacie, dzwoniąc do swojego banku

Bank może tymczasowo lub na stałe zwiększyć dzienny limit wypłat z bankomatu, jeśli o to poprosisz.

Nie spodziewaj się jednak znacznego wzrostu limitu wypłat – może on wynosić tylko kilkaset dolarów.

Twoje dzienne limity wypłat gotówki z bankomatów mogą również zostać zwiększone za pomocą konta bankowego wyższego poziomu. Na przykład, jeśli masz konto czekowe premium w swoim banku, limity karty prawdopodobnie będą wyższe.

Uzyskaj zwrot pieniędzy za zakupy

Po wyczerpaniu maksymalnej kwoty wypłaty w bankomacie możesz również użyć karty debetowej, aby otrzymać więcej gotówki.

Niektórzy sprzedawcy, zwykle supermarkety i sklepy ogólnospożywcze, pozwalają kupującym na zwrot gotówki, gdy płacą kartą debetową.

Kasjer pobierze żądaną kwotę zwrotu gotówki oprócz zakupów przedmiotów i przekaże Ci gotówkę.

Na przykład, jeśli kupisz artykuły spożywcze warte 15 USD i poprosisz o zwrot 20 USD w gotówce, kasjer obciąży Twoją kartę debetową kwotą 35 USD i da Ci 20 USD w gotówce.

W każdym sklepie może obowiązywać limit zwrotu gotówki, jaki możesz otrzymać. Możesz jednak po prostu udać się do innego sklepu i otrzymać więcej gotówki.

Zwróć uwagę, że zwrot gotówki nie przekracza dziennego limitu zakupów karty debetowej , który jest zwykle znacznie wyższy niż dzienny limit wypłat z bankomatu.

Zakupy kartą debetową również mają dzienny limit

Kart debetowych można używać do wypłacania gotówki w bankomacie oraz do dokonywania zakupów. Również w tym przypadku oszuści mogą użyć skradzionych kart debetowych do opróżnienia konta bankowego lub dokonania dużej liczby nieautoryzowanych zakupów.

Jednak dzienne limity dla tych dwóch typów transakcji są różne.

Dzienne limity zakupów kartą debetową są zwykle znacznie wyższe.

Podobnie jak w przypadku limitów wypłat gotówki z bankomatów, dzienne limity zakupów kart debetowych można również tymczasowo lub na stałe zwiększyć, kontaktując się z bankiem.

Sfrustrowany swoim bankiem?

Sprawdź te nowe najlepsze banki, o których mówią ludzie:

Simon Zhen jest starszym analitykiem w MyBankTracker. Jest ekspertem w zakresie produktów bankowości konsumenckiej, innowacji bankowych i technologii finansowych.

Simon współpracował i / lub był cytowany w głównych publikacjach i punktach sprzedaży, w tym Consumer Reports, American Banker, Yahoo Finance, US News – World Report, The Huffington Post, Business Insider, Lifehacker i AOL.com.

Daj mi opinię – czy podobał Ci się ten artykuł?Zadać pytanie Ujawnienie reklamodawców: wiele ofert oszczędności pojawiających się na tej stronie pochodzi od reklamodawców, od których ta witryna otrzymuje wynagrodzenie za umieszczenie na liście. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie (w tym na przykład na kolejność, w jakiej się pojawiają). Te oferty nie obejmują wszystkich dostępnych kont depozytowych.

Ujawnienie redakcyjne: ta treść nie jest dostarczana ani zlecana przez reklamodawcę bankowego. Wyrażone tutaj opinie są wyłącznymi opiniami autora, a nie reklamodawcy bankowego i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób poparte przez reklamodawcę bankowego. Ta witryna może otrzymywać wynagrodzenie w ramach programu partnerskiego reklamodawcy bankowego.

Ujawnianie treści generowanych przez użytkowników: te odpowiedzi nie są udzielane ani zlecane przez reklamodawcę bankowego. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawcę banku. Zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania nie jest obowiązkiem reklamodawcy bankowego.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy