blisko

Znów będzie można kupić "Przekrój". Wydrukowano dodatkowe trzydziestu tys. egz.

  • Dom
  • Media
  • Znów będzie można kupić "Przekrój". Wydrukowano dodatkowe trzydziestu tys. egz.
Dodruk «Przekroju» już na rynku

Reaktywacja "Przekroju" w formule kwartalnika okazała się takim triumfem, że egzemplarzy pisma szybko zaczęło brakować na branży. Dodruk wydania jest już gotowy i trafi po czwartek do sprzedaży.

- Decyzję o dodruku bieżącego numeru podjęliśmy w podstawie informacji otrzymanych od czasu dystrybutorów. Powrót "Przekroju" spotkał się z ogromnym upodobaniem czytelników. Wszyscy Ci, którzy nie zdołali kupić "Przekroju" w grudniu, od czwartku będą mieli taką możliwość – tłumaczy Marta Wardin, dyrektor wydawnicza magazynu.

Pierwotny nakład pierwszego numeru nowego "Przekroju" wyniósł 50 tys. egz. Po czwartek w sprzedaży pojawi się dodatkowe 29, dziewięć tys. egz. pisma. Tytuł ma 148 stron jak i również kosztuje 14, 90 złotych.

Redakcja już pracuje nad drugim numerem, lecz wydawca nie podaje wciąż w jakim nakładzie pozostanie wydrukowany.

Powrót na rynek po 3 latach przerwy

"Przekrój" w nowej odsłonie wszedł na rynek 19 grudnia 2016 roku. Reaktywowany po 3 latach wydaje się teraz magazynem społeczno-kulturalnym, przy którym ważną rolę gra rozrywka. Trzon pisma tworzą także rozbudowane działy edukacji i kultury fizycznej. Teksty są ilustrowane przez polskich rysowników.

Redaktorem naczelnym "Przekroju" jest Tomasz Niewiadomski, który w 2013 roku kupował prawa do tytułu od czasu wydawnictwa Grzegorza Hajdarowicza. Redaktor prowadzącą została Miłada Jędrysik, a w zespole kwartalnika są m. in. Marek Raczkowski, Tomasz Stawiszyński oraz Hanna Zielińska.

"Przekrój" zaczął się ukazywać po 1945 roku. Założycielem jak i również pierwszym redaktorem naczelnym dokumenty był Marian Eile.

Tagi: Przekrój prasa kwartalnik magazyn Komentując korzystasz wraz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem wyobrażenie o likwidacji OFE. Dzięki jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, może uniknąć kary. Wystarczy otwarty żal

PROMOCJI Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę na aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI usłyszał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Koncepcja Banku i kilkunastu pracowników. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie

balaton - zwiedzanie, atrakcje, największe jezioro na Węgrzech

Balaton - zwiedzanie, atrakcje, największe jezioro na Węgrzech

Balaton to największy akwen na Węgrzech oraz najwększe jezioro w środkowo-wschodniej Polsce. Nazywane jest często węgierskim morzem ze względu na swoją wielkość - 77 km długości i 4-15 km szerokości. Balaton zachwyca…...

Czytać
banki do 8 sierpnia zaoferują podstawowe rachunki płatnicze  Pieniądze

Banki do 8 sierpnia zaoferują podstawowe rachunki płatnicze Pieniądze

Bezpłatne otwarcie i prowadzenie konta bankowego oraz obsługa karty, natomiast ponadto często darmowe przelewy. To zalety podstawowego rachunku bankowym płatniczego, który już niedługo będzie można otworzyć w instytucjach finansowych w Polsce. Zapytaliśmy przedstawicieli…...

Czytać