blisko

Impact'17: Przed tobą nudne i żmudne zagadnienie? Przekaż to asystentowi z Brella

  • Dom
  • Strategie
  • Impact'17: Przed tobą nudne i żmudne zagadnienie? Przekaż to asystentowi z Brella
Impact 17. Brella, usługa concierge - jak działa

"Szukam native speakera języka angielskiego dla własnego 6-letniego syna", "Nie posiadam czasu, by zaplanować rodzinne wakacje", "Potrzebuję kogoś, kto będzie zarządzał moimi profilami w mediach społecznościowych". Kłopoty pierwszego świata? Być może, ale w końcu każdy potrzebuje raz na jakiś czas pomocy. Miast zatrudniać asystenta na porządne, można skorzystać z ofert Brelli - jest połączeniem asystenta i concierge. Brella wzrusza od zgłaszającego każde zajęcie i doprowadza je do końca.

- Ułatwiamy delegowanie zadań, na które nie masz czasu, wówczas gdy brakuje ci na nie zaakceptować energii lub po prostu takich, których nie pragniesz wykonać - tłumaczy Łukasz Dedyński z firmy Brella. - Pomagamy też przeprowadzić zadania, gdy nasz nabywca nie jest w stanie sprawić tego samodzielne, np. tego rodzaju, przy których wymagana wydaje się być znajomość obcego języka a mianowicie dodaje.

Kalendarz, e-maile, eventy

Asystenci z Brella wspierają np. zaplanować odpowiednio kalendarz i spotkania, porównać oferty różnych usług, zarządzać skrzynką mailową, planować imprezy, tego rodzaju jak urodziny czy spotkania firmowe, a nawet skonstruować plan krok po kroku, który ułatwi przygotowania do maratonu.

Według twórców firmy korzystanie z propozycji Brella pozwala zaoszczędzić średnio 42 godziny miesięcznie. Można to zrobić dzięki zasadach subskrypcji, miesięczny nakład pieniężny wynosi 695 zł, możemy też wybrać opcję, adekwatnie z którą cena jest zależne od liczby zleceń przekazanych asystentom.

Gdy stale brakuje dnia

Założyciel firmy Piotr Wolniewicz pracował wcześniej po branży marketingu oraz e-handlu. Szybko zauważył, że dzionek jest zawsze za zwięzły, a ciągły brak periodu nie pozwala zrealizować każdego celów. Outsourcing to użyteczne narzędzie, które w tym wspiera, ale Polacy - według założycieli Brelli - odrzucić mają jeszcze tej myśli. Polska znajduje się w 3. miejscu od końca w rankingu efektywności tych popularnych krajów. Wolniewicza do osadzenia firmy zainspirowała książka Tima Ferrissa, autora "4-godzinnego poranka pracy", w której pisarz opisuje jak delegować powszednie, nudne zadania i jakim sposobem "kupić" czas.

ZOBACZ TEŻ: Niezbędnik przedsiębiorcy. 25 książek, które należy przeczytać

Brella była pierwszą przedsiębiorstwem tego rodzaju, jaka pojawiła się w polsce. Współpracuje spośród wieloma partnerami i specjalistami, co sprawia, że konsumenci mogą przekazać zadania specjalistom w konkretnym dziedzinach.

Do tej pory asystenci Brella zrealizowali ponad 700 zadań o charakterze prywatnym jak i również biznesowym. Twórcy firmy sądzą o rozwoju i wejściu na zagraniczne rynki a mianowicie Danii, Niemiec i Rosji.

100 Największych Polskich Firm Własnych - Forbes 2017

100 Największych Polskich Firm Własnych - Forbes 2017

Cyfrowy Polsat przed gigantem odzieżowym LPP. To wyniki drugiego rankingu polskiej edycji "Forbesa". 100 Największych Naszych Firm Prywatnych to spis największych spółek będących przy prywatnych w naszym państwa. Ich wartość…...

Czytać
12 listopada wolny od pracy. Senatorowie krytycznie o planie ustawy

12 listopada wolny od pracy. Senatorowie krytycznie o planie ustawy

Zakupy, podróż, wizytacja w przychodni. Kto świętuje w poniedziałek? Zakupy 12 listopada. Jest decyzja największej sieci w Polsce Przychodnie, szpitale, apteki, uczelni. Kto świętuje w poniedziałek? 12 listopada nieskrępowany…...

Czytać