Top 5 najlepszych kredytodawców hipotecznych typu subprime | Ranking | Znalezienie najlepszych kredytów hipotecznych na zły kredyt

17.02.2021
Category: Oceny Kredytowej

RANKING I RECENZJE

NAJLEPSZYCH POŻYCZKODAWCÓW HIPOTECZNYCH ZA ZŁE KREDYT

Znajdowanie kredytów hipotecznych na zły kredyt | 5 najlepszych pożyczkodawców hipotecznych typu subprime dla złych kredytów hipotecznych

Przed dogłębnym zrozumieniem dostępnych opcji uzyskania kredytu hipotecznego ze złym kredytem i poznania najlepszych pożyczkodawców hipotecznych typu subprime, należy najpierw zrozumieć wymagania tradycyjnego kredytu hipotecznego.

Na dzisiejszym rynku minimalne wymagania dotyczące uzyskania tradycyjnego kredytu hipotecznego są stosunkowo rygorystyczne. Dla pożyczkobiorców, którzy chcą najkorzystniejszych stóp procentowych kredytu hipotecznego, wskazane jest utrzymanie co najmniej oceny kredytowej na poziomie 720.

Przy podejmowaniu decyzji o tym, czy konsument kwalifikuje się do kredytu hipotecznego, ważny jest również stosunek zadłużenia do dochodu danej osoby. Pożyczkodawcy rozważą łączne miesięczne zadłużenie wnioskodawcy w porównaniu z jego / jej dochodami.

Banki i pożyczkodawcy zazwyczaj wymagają, aby zadłużenie wnioskodawcy nie przekraczało 36% jego / jej miesięcznych dochodów brutto.

Więc jeśli nie spełniasz tych standardów jako pierwszy kupujący dom ze złym kredytem, ​​czy to oznacza, że ​​nie będziesz w stanie kupić domu?

Emblemat nagrody: 5 największych kredytodawców hipotecznych typu subprime

Istnieją możliwości uzyskania kredytów hipotecznych na zły kredyt od kredytodawców złych kredytów hipotecznych.

Nazywane kredytami hipotecznymi subprime, te słabe kredyty mieszkaniowe mają na celu zaoferowanie możliwości posiadania domu konsumentom, których ocena kredytowa może nie spełniać minimalnych standardów tradycyjnego kredytodawcy lub którzy mogą mieć wyższy wskaźnik zadłużenia do dochodów.

Nierzadko zdarza się, że kredytodawcy hipoteczni subprime oferują te opcje, a według raportu Equifax National Consumer Credit Trends Report, liczba pożyczek udzielonych na pierwsze pożyczki hipoteczne dla kredytobiorców subprime z oceną ryzyka Equifax równą 620 lub mniej wzrosła.

Od stycznia do października 2015 r. Udzielenie złych kredytów hipotecznych wzrosło o 28%.

Poniższa lista pożyczkodawców hipotecznych subprime przedstawia niektóre z najlepszych opcji uzyskania kredytu hipotecznego dla kupującego po raz pierwszy złego kredytu lub ogólnie złego kredytu hipotecznego.

Oprócz pożyczkodawców hipotecznych subprime i bezpośrednich pożyczkodawców kredytów hipotecznych ubogich, lista ta zawiera również niektóre nazwy, takie jak pożyczki mieszkaniowe dla wszystkich, które nie są bezpośrednimi pożyczkodawcami hipotecznymi złych kredytów, ale służą jako portal łączący pożyczkobiorców z potencjalnymi pożyczkodawcami.

AdvisoryHQ’s Lista 5 najlepszych kredytodawców hipotecznych typu subprime

Lista jest posortowana alfabetycznie (kliknij dowolną nazwę pożyczkodawcy poniżej, aby przejść bezpośrednio do szczegółowego przeglądu tego pożyczkodawcy udzielającego złych kredytów).

Top 5 najlepszych pożyczkodawców hipotecznych złych kredytów | Krótkie porównanie i ranking

Kredytodawcy udzielający złych kredytów hipotecznych

Rodzaj pokrycia

Tabela: 5 najlepszych pożyczkodawców hipotecznych typu subprime | Powyższa lista jest posortowana alfabetycznie

Co to jest kredyt hipoteczny typu subprime

Przed skupieniem się na najlepszych kredytodawcach hipotecznych subprime, którzy oferują złe kredyty hipoteczne, ważne jest, aby mieć ogólną koncepcję tego, czym jest kredyt hipoteczny subprime i czym różni się od tradycyjnego kredytu hipotecznego.

Kredyt hipoteczny typu subprime jest oferowany przez kiepskich pożyczkodawców, co często wskazuje, że jest przeznaczony dla pożyczkobiorców z wynikiem mniejszym niż 600, często pierwszy raz kupujący dom ze złym kredytem.

Jest mało prawdopodobne, aby ci kredytobiorcy kwalifikowali się do tradycyjnego kredytu hipotecznego, ale ponieważ są oni uważani za ryzykownych dla pożyczkodawcy, pożyczkodawcy kredytów hipotecznych typu subprime będą naliczać wyższe oprocentowanie.

Stąd nazwa „subprime, ponieważ stopy procentowe są powyżej tego, co jest uważane za główną stopę procentową.

Stopy procentowe oferowane w przypadku złego kredytu hipotecznego mogą się znacznie różnić i mogą opierać się na dowolnej liczbie czynników wskazujących na poziom ryzyka kredytodawcy.

Czynniki te mogą obejmować nie tylko wynik kredytowy, ale także wysokość zaliczki, jaką może zapewnić pożyczkobiorca, opóźnienia w płatnościach w jego raporcie kredytowym oraz rodzaje zaległych płatności w ramach danej osoby.

Jak działają kredyty hipoteczne o niskim lub subprime?

Proces uzyskiwania kredytów hipotecznych na zły kredyt od kredytodawców typu subprime jest stosunkowo podobny do tego, przez który przechodzi się w przypadku tradycyjnego kredytu hipotecznego. Podstawową różnicą jest po prostu stopa procentowa, jaką zostanie obciążony pożyczkobiorca.

Najwyższe oprocentowanie kredytów hipotecznych to stopy oferowane klientom o doskonałej historii kredytowej. Najwyższe kredyty hipoteczne mogą mieć stałą lub regulowaną stopę procentową.

Z drugiej strony, pracując ze słabymi kredytodawcami hipotecznymi, konsumenci często będą musieli uzyskać kredyt hipoteczny o zmiennej stopie procentowej.

Kredyt hipoteczny subprime o zmiennej stopie procentowej nie tylko będzie miał wyższą stopę procentową w momencie jej przyznania, ale również ta stopa procentowa może z czasem wzrosnąć.

Przed zaciągnięciem kredytu hipotecznego subprime konsumenci powinni zdawać sobie sprawę, że mogą mieć inne możliwości.

Na przykład niektórzy pożyczkodawcy mogą oferować lepsze warunki niż słabi kredytodawcy hipoteczni, a także mogą istnieć opcje wspierane przez rząd, które mogą sprawić, że kupowanie domu będzie opcją dla osób ze złym kredytem, ​​w tym pożyczka FHA.

Przed poszukiwaniem kredytodawców hipotecznych typu subprime kredytobiorcy powinni zbadać wszystkie możliwe opcje, aby upewnić się, że podejmują właściwą decyzję.

Zalety i wady hipoteki subprime

Podobnie jak w przypadku większości produktów pożyczkowych, kredyt hipoteczny typu subprime ma swoje plusy i minusy. Główną zaletą współpracy z kredytodawcami udzielającymi złych kredytów hipotecznych jest to, że istnieją możliwości posiadania domu, które normalnie by nie istniały.

Tacy pożyczkobiorcy uzyskują następnie korzyści wynikające z posiadania domu, co może pomóc im poprawić ich styl życia, a nawet wzmocnić ich finanse.

Posiadanie domu pomaga ludziom budować kapitał, który jest kluczem do budowania bogactwa.

Jednocześnie złe kredyty hipoteczne są drogie. Oprócz wyższych stóp procentowych, często obejmują one szereg kar, w tym za przedpłatę.

Ponadto, jeśli pożyczkobiorca zaciągnie kredyt hipoteczny o regulowanej stopie procentowej, jego miesięczna rata może znacznie wzrosnąć po okresie wstępnym. Pożyczkobiorcom może być trudno dokonać płatności, co prowadzi do egzekucji.

Najważniejszą rzeczą, jaką konsument może zrobić, rozważając kredyty hipoteczne na złe kredyty, jest zbadanie i zrozumienie złożoności pożyczki.

Pożyczkobiorcy powinni również upewnić się, że współpracują tylko z renomowanymi kredytodawcami hipotecznymi subprime, aby nie było żadnych ukrytych szczegółów, opłat lub kar, o których nie są świadomi w momencie udzielenia pożyczki.

Najwyżej oceniany zestaw narzędzi dla menedżerów zmian.

Pobierz narzędzie do zarządzania zmianami już dziś.

Metodologia wyboru firmy AdvisoryHQ

Jakiej metodologii używa AdvisoryHQ przy wyborze i finalizacji kart kredytowych, produktów finansowych, firm, usług i produktów, które znajdują się na różnych najwyżej ocenianych listach?

Kliknij tutaj „Metodologie rankingu AdvisoryHQ, aby uzyskać szczegółowy przegląd metodologii wyboru AdvisoryHQ do rankingu najwyżej ocenianych kart kredytowych, rachunków finansowych, firm, produktów i usług.

Szczegółowy przegląd – Top Ranking Najlepsi biedni kredytodawcy hipoteczni

Poniżej znajduje się szczegółowy przegląd każdego pożyczkodawcy z naszej listy najlepszych biednych kredytodawców hipotecznych. Podkreśliliśmy niektóre czynniki, które pozwoliły tym kredytodawcom hipotecznym subprime uzyskać tak wysokie wyniki w naszym rankingu selekcji.

Przegląd usług hipotecznych Carrington

Carrington Mortgage Services to firma oferująca kredyty hipoteczne i usługi hipoteczne, która przetworzyła ponad 10 miliardów dolarów w ramach kredytów hipotecznych.

Carrington ma również stowarzyszoną firmę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, która pomaga klientom znaleźć odpowiednie produkty i warunki pożyczki, a także przeprowadzić ich przez cały proces.

Wartości Carrington opierają się na uczciwości, przejrzystości i słuszności, a specjaliści od kredytów hipotecznych wchodzący w skład zespołu Carrington są licencjonowani przez władze federalne i stanowe.

Kluczowe czynniki, które pozwoliły temu zająć pozycję jednego z najlepszych kredytodawców hipotecznych typu subprime

Powody, dla których Carrington znajduje się na liście wiodących pożyczkodawców hipotecznych oferujących złe kredyty hipoteczne, są wymienione poniżej.

Program pożyczkowy USDA

Dla biednych kredytobiorców otwarcie pożyczki USDA za pośrednictwem Carrington może być świetnym rozwiązaniem w przypadku słabych kredytów mieszkaniowych.

Pożyczki te pomagają osobom o niskich dochodach lub gospodarstwom domowym w zakupie lub refinansowaniu domu położonego na wsi. Funkcje programu pożyczkowego USDA obejmują:

 • Brak wymogu przedpłaty dla kwalifikujących się pożyczkobiorców
 • Fundusze można wykorzystać na budowę, naprawę, remont lub przeniesienie domuMinimum 550 punktów kredytowychJeśli obecnie masz pożyczkę obsługiwaną przez Carrington Mortgage services, pożyczka USDA staje się jeszcze bardziej dostępna, ponieważ minimalny wymóg kredytowy spada do 500.

  Program pożyczkowy USDA jest dostępny w ponad 30 stanach w całym kraju, co czyni go doskonałą opcją dla kredytobiorców złych kredytów.

  MyLoanDetail

  Po zatwierdzeniu pożyczki w Carrington pożyczkobiorcy złych kredytów uzyskują dostęp do MyLoanDetail , zastrzeżonego internetowego źródła informacji o pożyczkach firmy.

  To przyjazne dla kredytobiorców narzędzie edukacyjne ma na celu zapewnienie dokładnego zrozumienia zobowiązań kredytobiorcy wynikających z wniosku i umowy o kredyt hipoteczny. MyLoanDetail zawiera szczegółowe wyjaśnienie:

  • Warunki i obowiązki
  • Oprocentowanie i koszt kredytuMiesięczne płatnościPłatności ubezpieczeniowe (jeśli dotyczy)To, co naprawdę wyróżnia to narzędzie hipoteczne, to fakt, że MyLoanDetail zapewnia również odpowiedzi na typowe pytania pożyczkobiorców, takie jak to, co dzieje się z nieodebranymi lub opóźnionymi płatnościami, oraz obejmuje kluczowe pojęcia i terminologię hipoteczną.

   Ray Brousseau, wiceprezes wykonawczy działu kredytów hipotecznych, wyjaśnia znaczenie edukacji kredytobiorców:

   „Udzielanie kredytów klientom na niedostatecznie obsługiwanym rynku wymaga zwiększonego poczucia podwójnej odpowiedzialności – a zaczyna się to od skuteczniejszej edukacji pożyczkobiorców przy użyciu zasobów takich jak MyLoanDetail .

   Większość pożyczkobiorców nie ma możliwości dowiedzenia się, jak działa kredyt hipoteczny, zwłaszcza nabywcy domów po raz pierwszy, a Carrington skutecznie wypełnia tę lukę edukacyjną za pomocą MyLoanDetail.

   Programy pomocy zaliczkowej

   Oprócz poszukiwania słabych kredytów mieszkaniowych wielu pożyczkobiorców może również obawiać się wymagań dotyczących zaliczki jako warunku lub potencjalnej bariery dla posiadania domu.

   Carrington to doskonały wybór, jeśli chodzi o pożyczkodawców złych kredytów hipotecznych, ponieważ oferuje również usługi związane z programami pomocy w przedpłacie.

   Carrington oferuje programy pomocy w przedpłacie (DPA), aby pomóc nabywcom domów sfinansować nie tylko zaliczkę, której będą potrzebować na zakup domu, ale także koszty zamknięcia, które mogą być zobowiązani do zapłacenia. Programy te są prowadzone we współpracy z państwowymi władzami mieszkaniowymi.

   Carrington ma 53 zatwierdzone programy DPA w 13 stanach, w tym w Kalifornii, Florydzie, Pensylwanii i Georgii.

   Pożyczki FHA

   Jednym ze sposobów, w jakie Carrington wyróżnia się jako lider wśród pożyczkodawców kredytów hipotecznych, jest dostępność pożyczki FHA.

   Jak wspomniano na początku tej listy pożyczkodawców hipotecznych subprime, pożyczka FHA może być cenną opcją dla kredytobiorców złych kredytów, którzy nie chcą radzić sobie z negatywnymi aspektami związanymi z większością złych kredytów hipotecznych.

   Federal Housing Administration zapewnia programy pożyczkowe, które zostały specjalnie zaprojektowane w celu ułatwienia uzyskania kredytu mieszkaniowego, nawet przy ograniczonym lub złym kredycie lub niewielkiej zaliczce.

   Pożyczki te, które są oferowane za pośrednictwem Carrington, są przeznaczone dla pożyczkobiorców, którzy w innym przypadku nie kwalifikowaliby się do uzyskania kredytu mieszkaniowego, a wytyczne dotyczące gwarancji są bardziej elastyczne niż konwencjonalne kredyty hipoteczne.

   Carrington oferuje również konwencjonalne pożyczki od Fannie Mae i Freddie Mac, które służą szerokiemu gronu pożyczkobiorców, od świetnych do mniej doskonałych kredytów.

   Dla pożyczkobiorców ze złymi kredytami, którzy znajdują się na wyższym końcu spektrum, konwencjonalna pożyczka za pośrednictwem Carrington może być świetnym sposobem na uzyskanie kredytów hipotecznych na zły kredyt.

   Licencjonowani urzędnicy ds. Pożyczek

   Proces ubiegania się o kredyt hipoteczny na zły kredyt może być jeszcze bardziej przytłaczający niż w przypadku tradycyjnego kredytu hipotecznego.

   Dlatego ważne jest, aby współpracować z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy rozumieją Twoje potrzeby i mogą zapewnić uczciwość i przejrzystość, oferując jednocześnie najwyższą wiedzę.

   Wszyscy urzędnicy zajmujący się pożyczkami w Carrington posiadają licencję i licencję na podstawie ustawy SAFE.

   Cały personel musi spełniać stanowe i federalne wymagania licencyjne, więc Carrington zawsze jest liderem w zakresie federalnych i stanowych zmian, które mają wpływ na pożyczkodawców i ich działalność.

   Carrington szybko dostosowuje się do zmian regulacyjnych i zawsze jest w 100% zgodny. Podkreśla również swoje zaangażowanie w ochronę konsumentów i ograniczanie oszustw w branży przy zachowaniu pełnej przejrzystości.

   Pożyczki mieszkaniowe dla wszystkich przegląd

   Home Loans For All nie jest bezpośrednim pożyczkodawcą, ale służy jako źródło informacji dla konsumentów, którzy szukają kredytów hipotecznych na złe kredyty lub kredytodawców hipotecznych subprime, którzy będą dla nich pracować.

   Pożyczki mieszkaniowe dla wszystkich to uproszczony i usprawniony sposób porównywania różnych opcji pożyczek i refinansowania ze złymi kredytami, a także oferuje różnorodne narzędzia, które mogą pomóc również kupującym.

   Home Loans For All posiada zespół ekspertów ds. Kredytów hipotecznych, którzy są przeszkoleni w pomaganiu konsumentom w kontaktowaniu się z kredytodawcami udzielającymi złych kredytów hipotecznych oraz w znajdowaniu najcenniejszych kredytów hipotecznych o słabych kredytach.

   Kluczowe czynniki, które doprowadziły nas do tego, że uznaliśmy to za jedno z najlepszych źródeł dla ubogich kredytodawców hipotecznych w 2017 roku

   Pożyczki mieszkaniowe dla wszystkich zostały uwzględnione na tej liście pożyczkodawców hipotecznych subprime i zasobów na kredyty hipoteczne na złe kredyty z następujących powodów.

   Różnorodne opcje

   Niezależnie od tego, czy szukasz konkretnie złych kredytów hipotecznych, czy konwencjonalnych kredytów mieszkaniowych, ważne jest, aby mieć poczucie, że masz wiele opcji i możliwość porównania produktów.

   Pomaga to znaleźć produkt, który odpowiada Twoim potrzebom i oferuje najkorzystniejsze warunki.

   Home Loans For All nie jest bezpośrednim dostawcą kredytów hipotecznych na złe kredyty, ale zamiast tego pozwala pożyczkobiorcom w ciągu kilku minut porównać oferty kredytów mieszkaniowych od wielu biednych kredytodawców hipotecznych.

   Użytkownicy są dopasowywani do rozległej sieci słabych kredytodawców hipotecznych i mogą otrzymać zgodę w ciągu zaledwie kilku minut.

   Zasoby kredytowe

   Home Loans For All jest wyjątkowa, ponieważ oprócz wygodnego dostępu do kredytodawców subprime hipotecznych i szybkiego otrzymywania ofert, ta strona służy również jako punkt kompleksowej obsługi wszystkich Twoich potrzeb finansowych.

   Zawiera wskazówki dotyczące naprawy kredytu, które mogą pomóc konsumentom w dokonaniu niezbędnych zmian w celu zakwalifikowania się do tradycyjnej pożyczki zamiast tylko słabych kredytów mieszkaniowych.

   Home Loans For All zaoferuje klientom bezpłatne, niezobowiązujące konsultacje kredytowe, które obejmują bezpłatne podsumowanie kredytu. Eksperci kredytowi mogą wtedy pomóc klientom znaleźć najlepsze rozwiązania ich problemów kredytowych.

   FHA 203 (k) Pożyczka

   Odwiedzając Home Loans For All, konsumenci mogą uzyskać dostęp do informacji i pożyczkodawców upoważnionych do oferowania pożyczki FHA 203 (k) przeznaczonej na finansowanie projektów budowlanych, które poprawiłyby istniejącą nieruchomość.

   Istnieją dwie wersje tej pożyczki FHA, czyli standardowa 203 (k) i usprawniająca 203 (k).

   FHA działa jako ubezpieczyciel dla pożyczkodawców kredytów mieszkaniowych, którzy oferują pożyczkę.

   Uproszczona wersja 203 (k) wymaga mniej wymagań dotyczących dokumentacji niż standardowa 203 (k), chociaż uproszczona wersja pożyczki ma maksymalną kwotę 35 000 USD, podczas gdy standard nie.

   Przybory

   Jak już wspomniano, pożyczki mieszkaniowe dla wszystkich to nie tylko źródło kontaktu z biednymi kredytodawcami hipotecznymi. Jest to również doskonałe źródło informacji dla każdego, kto chce poznać podstawy kredytu i opcje kupna domu.

   W ramach tego zawiera narzędzia, w tym kalkulator przystępności kredytu hipotecznego, kalkulator kredytu hipotecznego i przewodniki po negocjacjach kredytu hipotecznego.

   Dostępne są również bezpłatne kontrole kredytowe i bezpośredni dostęp do domów HUD.

   Dodatkowo, jeśli konsument Pożyczki Domowe dla Wszystkich nie może uzyskać zgody na udzielenie pożyczki, firma może połączyć tę osobę z usługami przygotowania i naprawy kredytu hipotecznego strony trzeciej.

   Recenzja LoanLeaders

   LoanLeaders jest bezpośrednim pożyczkodawcą różnych produktów hipotecznych, w tym złych kredytów hipotecznych. Firma oferuje doświadczenie w wielu produktach pożyczkowych, w tym pożyczkach FHA, pożyczkach VA, pożyczkach zgodnych i specjalistycznych produktach niszowych.

   Specjalizuje się również w pracy z kredytobiorcami, którzy szukają złych kredytów mieszkaniowych lub którzy w przeszłości mieli problemy.

   Celem LoanLeaders jest zapewnienie konsumentom pożyczki, która będzie dla nich korzystna i przyniesie im wartość, a jednocześnie będzie odpowiednia dla ich konkretnych sytuacji.

   LoanLeaders jest również wyjątkowy na tej liście pożyczkodawców hipotecznych typu subprime, ponieważ oferuje unikalne produkty, których mogą nie oferować banki lub spółdzielcze kasy pożyczkowe.

   Kluczowe czynniki, które pozwoliły temu zająć pozycję jednego z najlepszych kredytodawców hipotecznych typu subprime w 2017 roku

   Najważniejsze powody, dla których LoanLeaders znaleźli się na tej liście pożyczkodawców hipotecznych subprime, są szczegółowo opisane poniżej.

   Bezproblemowe pożyczki hipoteczne

   Jednym ze sposobów, w jakie LoanLeaders jest wyjątkowy, jest to, że oferuje nie tylko niektóre opcje dla pożyczkobiorców poszukujących kredytów mieszkaniowych na zły kredyt.

   Zamiast tego koncentruje się całkowicie na hipotekach na zły kredyt. Jednocześnie LoanLeaders koncentruje się również na udzielaniu tak zwanych „bezproblemowych kredytów hipotecznych.

   Działa, aby uprościć cały proces znajdowania i zabezpieczania pożyczki odpowiedniej dla każdego klienta, a także zapewnia szybki czas realizacji.

   Po zakończeniu procesu konsultacji, konsumentowi zostaną zaoferowane opcje kilku kredytodawców udzielających złych kredytów hipotecznych oraz opcje, które mogą przejrzeć.

   Wszystkie porady są bezstronne i obiektywne, zapewniając pożyczkobiorcy tylko najlepsze kredyty mieszkaniowe o niskiej jakości.

   Uczciwe traktowanie

   Często konsumenci napotykają problemy, gdy próbują znaleźć złego kredytu hipotecznego lub złego kredytodawcy hipotecznego z powodu niesprawiedliwego traktowania lub dlatego, że urzędnicy ds. Kredytów próbują popchnąć ich w kierunku produktu, który jest zbyt drogi, nie spełnia ich potrzeb lub ukrył opłaty lub wady.

   LoanLeaders stara się unikać wszelkich sytuacji, które mogłyby sprawić, że pożyczkobiorca poczuje się niesprawiedliwie traktowany.

   Nawet dla tych pożyczkobiorców, którzy szukają kredytów hipotecznych na zły kredyt, LoanLeaders zapewnia taki sam poziom wsparcia i obsługi każdemu klientowi. Bankierzy hipoteczni są dostępni, a LoanLeaders jest równym pożyczkodawcą mieszkaniowym.

   Brak kredytów na koszty zamknięcia

   LoanLeaders to doskonała opcja dla pożyczkobiorców poszukujących najlepszych pożyczkodawców hipotecznych typu subprime, ponieważ specjalizuje się w tysiącach produktów pożyczkowych, z których wiele jest skierowanych do konsumentów, których sytuacja finansowa jest gorsza niż idealna.

   Jedną z unikalnych oferowanych opcji pożyczki jest pożyczka bez kosztów zamknięcia. Program ten jest zwykle powiązany z refinansowaniem kredytów hipotecznych, w przeciwieństwie do kredytów hipotecznych dla nabywców złych kredytów po raz pierwszy.

   Dzięki pożyczce bez kosztów zamknięcia istniejący właściciele domów mogą obniżyć swoje miesięczne płatności bez kosztów zamknięcia, które często obejmują ubezpieczenie i przetwarzanie, opłaty za tytuł i depozyt, opłaty za rejestrację w kraju i inne.

   Kosztów zamknięcia unika się, gdy pożyczkobiorca płaci nieco wyższe oprocentowanie, ale otrzymuje rabat, który pokrywa koszty zamknięcia pożyczki bez kosztów z góry.

   Pożyczki rządowe

   LoanLeaders oferuje produkty wspierane przez rząd, które mogą być interesujące dla kredytobiorców ubiegających się o kredyty hipoteczne na złe kredyty.

   Należą do nich pożyczka FHA i pożyczka VA.

   Rząd federalny ubezpiecza oba i są one łatwiejsze do uzyskania niż zwykłe pożyczki. W obu przypadkach pożyczkobiorca może sfinansować większą część kwoty pożyczki niż w przypadku większości tradycyjnych pożyczek.

   Pożyczki FHA są idealne dla kupujących po raz pierwszy, którzy szukają złych kredytów mieszkaniowych, a także mają niskie wymagania dotyczące zaliczki.

   Pożyczka VA pozwala pożyczkobiorcom sfinansować 100% pożyczki, jeśli mają dowód swojego statusu weterana.

   Sebonic Financial Review

   Sebonic Financial dąży do przekształcenia pożyczek mieszkaniowych w przyjemne doświadczenie.

   Sebonic Financial to startup, który łączy w sobie innowacyjne pomysły, szybką realizację i technologię, ale jest też wspierany przez zasoby uznanego pożyczkodawcy kredytów mieszkaniowych.

   Sebonic jest częścią Cardinal Finance Company i jako zaufany lider w branży od prawie 30 lat oferuje znacznie więcej niż złe kredyty mieszkaniowe, w tym pożyczki konwencjonalne, pożyczki jumbo, pożyczki USDA i pożyczki VA.

   Kluczowe czynniki, które pozwoliły nam sklasyfikować to jako jednego z najlepszych pożyczkodawców hipotecznych w 2017 roku

   Poniższa lista przedstawia niektóre z czynników, które sprawiają, że Sebonic jest jednym z najlepszych środków na pożyczki mieszkaniowe w przypadku złych kredytów.

   Obsługa klienta

   Jednym z wielu powodów, dla których Sebonic jest uważane nie tylko za doskonałe źródło informacji dla pożyczkobiorców poszukujących złych kredytów hipotecznych, ale ogólnie w przypadku kredytów hipotecznych, jest reputacja firmy zapewniającej doskonałą obsługę klienta.

   Jeśli przeczytasz recenzje pozostawione przez rzeczywistych klientów Sebonic, zauważysz, że chwalą oni firmę za jej profesjonalizm, wiedzę, szybkość reakcji i ogólny poziom usług.

   Wiele osób uważa, że ​​unikalna technologia Sebonic i skupienie się na wydajności sprawiają, że jest to lepsza opcja niż bank lub kasy pożyczkowe dla osób poszukujących kredytów hipotecznych na zły kredyt lub dowolnego rodzaju pożyczki mieszkaniowe.

   Współpraca i spersonalizowane listy wymagań

   Zwykle, niezależnie od tego, czy szukasz słabych kredytodawców hipotecznych, kredytów hipotecznych na zły kredyt, czy nawet najlepszych kredytów hipotecznych, może to być trudne, skomplikowane i przytłaczające doświadczenie.

   Zbyt często pożyczkodawcy nie informują pożyczkobiorców na bieżąco o tym, co dzieje się w procesie udzielania pożyczek, więc czują się pozostawieni w ciemności i niepewni, czego się od nich oczekuje.

   Specjaliści od złych kredytów hipotecznych w Sebonic starają się być wyjątkowi w sposobie obsługi tego procesu.

   Nie tylko oferują wspólne doświadczenie, w którym pożyczkobiorca jest na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w procesie pożyczki, ale także zapewniają dostosowane listy dokumentów, które podkreślają wszystko, co pożyczkobiorca musi zapewnić.

   Może to być szczególnie ważne dla kredytobiorców poszukujących kredytów hipotecznych na zły kredyt, ponieważ mogą potrzebować specjalnej dokumentacji lub informacji w celu przetworzenia kredytu.

   Prostota w niskiej cenie

   Jeśli pracujesz nad uzyskaniem kredytu hipotecznego ze złym kredytem, ​​może to być już trudny proces. Sebonic nie chce dodawać stresu do i tak przerażającego doświadczenia. Chce, aby było to proste i przyjemne doświadczenie.

   W ramach tego Sebonic oferuje możliwość skorzystania z niższych kosztów zamknięcia, płatności i ogólnych opłat przez cały okres trwania pożyczki.

   Dodatkowo prostota jest niezbędna we wszystkich produktach i usługach oferowanych przez Sebonic. Każdy etap procesu jest wyjaśniony, a także wymagania i obowiązki pożyczkobiorcy, wszystkie z naciskiem na przejrzystość, celowość i uczciwość.

   Kwalifikacje

   Jednym z głównych powodów, dla których Sebonic znalazło się na liście pożyczkodawców kredytów hipotecznych typu subprime, wśród najlepszych opcji uzyskania złego kredytu hipotecznego, są jego rządowe referencje.

   Oprócz bycia zatwierdzonym sprzedawcą i serwisantem Fannie Mae, Freddie Mac i Ginnie Mae, Sebonic jest oddziałem firmy Cardinal Financial Company, która jest również zatwierdzonym pożyczkodawcą dla Departamentu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast.

   Ponadto Cardinal / Sebonic jest zatwierdzonym pożyczkodawcą FHA i VA, z bezpośrednim poparciem FHA i jest wyznaczony jako automatyczny organ pożyczkowy VA.

   Cardinal jest również autoryzowanym pożyczkodawcą rządowego programu mieszkaniowego USDA / Rural Housing.

   Dostępność wszystkich tych różnorodnych programów pożyczkowych wspieranych przez rząd sprawia, że ​​Sebonic i jej spółka macierzysta są liderami wśród pożyczkodawców hipotecznych złych kredytów.

   Przegląd sieci pożyczkodawców

   Sieć pożyczkodawców nie jest bezpośrednim pożyczkodawcą kredytów hipotecznych na złe kredyty, ale zamiast tego jest źródłem, do którego konsumenci poszukujący kredytów hipotecznych na złe kredyty mogą udać się, aby porównać produkty i poprosić firmy.

   Użytkownicy mogą porównać wiele ofert złych kredytów mieszkaniowych w ciągu kilku minut, wypełniając szybki formularz kontaktowy.

   Sieć pożyczkodawców specjalizuje się w łączeniu pożyczkobiorców z bezpośrednimi pożyczkodawcami FHA i refinansowaniem FHA, co jest idealne, jeśli szukasz złych kredytów hipotecznych lub kredytów hipotecznych ze złym kredytem.

   Kluczowe czynniki, które pozwoliły nam ocenić to jako jedno z tegorocznych wiodących narzędzi do wyszukiwania złych kredytodawców hipotecznych

   Rozważając najlepsze zasoby do zlokalizowania złych kredytów hipotecznych lub kredytodawców subprime, poniżej przedstawiono kilka powodów, dla których Sieć pożyczkodawców została uwzględniona w tym rankingu i przeglądzie.

   Specjalizacja

   Podczas gdy niektóre nazwiska na tej liście pożyczkodawców kredytów hipotecznych typu subprime oferują opcje złych kredytów hipotecznych jako część większego portfela produktów pożyczkowych, Sieć pożyczkodawców jest wyjątkowa, ponieważ zapewnia konsumentom linki do kredytów hipotecznych na złe kredyty.

   Pożyczkobiorcy nie muszą martwić się przeszukiwaniem produktów pożyczkowych, które nie będą dla nich działać, ponieważ otrzymają tylko kredyty hipoteczne na zły kredyt.

   Oszczędza to dużo czasu pożyczkobiorcom i chociaż The Lenders Network nie jest jednym z bezpośrednich biednych pożyczkodawców hipotecznych na naszej liście, zapewnia sprawny sposób pozyskiwania i kontaktowania się z pożyczkodawcami złych kredytów hipotecznych.

   Szybka odpowiedź

   Niezależnie od tego, czy szukasz kredytu hipotecznego na pierwszy kredyt mieszkaniowy na zły kredyt, czy też po prostu ogólnego złego kredytu hipotecznego, ważne jest, aby mieć możliwość porównania dostępnych produktów.

   Sieć pożyczkodawców sprawia, że ​​jest to szybkie i łatwe. Najpierw konsumenci wypełniają krótki kwestionariusz, który jest bezpłatny i nie wymaga od kredytobiorcy żadnych zobowiązań.

   Następnie pożyczkobiorcom kieruje się nie więcej niż trzech pożyczkodawców, którzy specjalizują się w oferowaniu złych kredytów hipotecznych.

   Pożyczkobiorcy zwykle mogą spodziewać się odpowiedzi w ciągu kilku minut, dzięki czemu mogą niezwykle szybko i łatwo rozpocząć proces wyszukiwania odpowiednich kredytów hipotecznych na zły kredyt.

   Prywatna informacja

   W niektórych okolicznościach, gdy pożyczkobiorca przesyła prywatne informacje do witryny, która specjalizuje się w łączeniu go z pożyczkodawcami udzielającymi złych kredytów hipotecznych, firma ta przekaże te informacje firmie naprawczej.

   Sieć pożyczkodawców jest wyjątkowa, ponieważ gwarantuje, że klient nigdy nie poleci firmy naprawczej.

   Zamiast tego, jeśli konsumentowi odmówi się pożyczki od członka grupy pożyczkodawców złych kredytów hipotecznych należącej do The Lender Network, jego / jej informacje są poufne, ale osoba taka może pobrać bezpłatny przewodnik dotyczący naprawy kredytów dla majsterkowiczów.

   Ogólnie rzecz biorąc, The Lender’s Network nie odsprzedaje informacji przez miesiące, jak robi to wiele innych firm, więc użytkownicy witryny nie będą otrzymywać połączeń i wiadomości e-mail przez miesiące od pożyczkodawców.

   Zasoby informacyjne

   Sieć pożyczkodawców to wyjątkowy sposób, w jaki ludzie mogą szukać słabych kredytów hipotecznych i znaleźć specjalnie zaprojektowany kredyt hipoteczny dla pierwszego nabywcy domu ze złym kredytem, ​​ponieważ oferuje również różnorodne przewodniki i zasoby informacyjne.

   Niektóre z tych przewodników koncentrują się na określonych tematach, takich jak VA Streamline Refinance Mortgage – The Ultimate Guide.

   Inne zasoby edukacyjne, które mogą być przydatne dla pożyczkobiorców poszukujących kredytów hipotecznych na złe kredyty, dostępne za pośrednictwem sieci The Lenders Network, obejmują:

   • Jaka ocena kredytowa jest potrzebna, aby kupić dom za pomocą pożyczki FHA
   • Bezpłatny przewodnik naprawy kredytów dla majsterkowiczówWytyczne FHA dotyczące kosztów zamknięciaWytyczne dotyczące kredytu mieszkaniowego VA10 wskazówek, które musisz wiedzieć przed refinansowaniem kredytu hipotecznego Wniosek – 5 głównych źródeł złych kredytów hipotecznych i złych kredytodawców hipotecznych

    Przed rozpoczęciem poszukiwań kredytodawców hipotecznych subprime i zasobów, aby znaleźć kredyty hipoteczne na złe kredyty, konsumenci powinni najpierw być przygotowani i zrozumieć swoje opcje.

    Osoby poszukujące złego kredytu hipotecznego powinny szukać firm i zasobów, które okazują współczucie i dogłębnie rozumieją swoją sytuację.

    Konsumenci powinni również dokładnie zbadać firmy i zasoby, ponieważ kredytodawcy hipoteczni subprime mają reputację nieetycznych działań w przeszłości, a te kredyty hipoteczne mogą nieoczekiwanie stać się niesamowicie drogie, jeśli nie współpracujesz z renomowaną firmą.

    Dla pożyczkobiorców poszukujących złych kredytodawców hipotecznych nasz ranking i przegląd stanowią połączenie pośrednich i bezpośrednich słabych kredytodawców hipotecznych.

    Niezależnie od tego, czy firmy te oferują złe kredyty mieszkaniowe za pośrednictwem pożyczek zabezpieczonych przez FHA, czy też zapewniają portale łączące pożyczkobiorców z najlepszymi pożyczkodawcami hipotecznymi ze złymi kredytami, powyższa lista stanowi doskonałe źródła dla potencjalnych właścicieli domów w celu uzyskania kredytu hipotecznego ze złym kredytem.

    AdvisoryHQ (AHQ) Zastrzeżenie:

    Firma AdvisoryHQ podjęła uzasadnione wysiłki, aby przedstawić dokładne informacje, jednak wszystkie informacje są prezentowane bez gwarancji. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się z regulaminem AdvisoryHQ. Przejrzyj również witrynę każdej firmy, aby uzyskać najbardziej aktualne dane, stawki i informacje.

    Uwaga: Firmy i produkty, w tym te omówione powyżej, mogą być podmiotami stowarzyszonymi AdvisoryHQ. Kliknij, aby wyświetlić ujawnienia reklamodawców AdvisoryHQ.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy