Uplink, jak zhakować bank

17.02.2021
Category: Numer Konta

Post przez dustin0 »Niedz. 09 października 2005 1:12

 • ZacytowaćPost przez Flamekebab »Niedz. 09 października 2005 2:15

 • ZacytowaćPost przez dustin0 »Niedz. 09 października 2005 6:51

  Włamanie do banku.
 • ZacytowaćPost przez Palludan »Pt 30 grudnia 2005 16:28

  Zawsze używam obejścia monitora, a następnie włamuję się do administratora, znajduję wszystkie konta, zapisuję je, a następnie hakuję. Jeśli znajdę konto z dużymi pieniędzmi, zakładam konto w tym samym banku i przelewam je, używam obejścia proxy, następnie usuwam dzienniki transmisji, loguję się na własne, usuwam te dzienniki, a następnie włamuję się do internic (jedyne odbicie między mną i banku) i usuń te dzienniki. JEŚLI zostanę złapany, po prostu niszę moją bramę. Pieniądze, które mam, mogą ją przywrócić.

  Mam nadzieję, że ci to pomoże.

  taki sam problem
 • ZacytowaćPost przez cheesemoo0 »Wt 03.01.2006 23:49

 • ZacytowaćPost przez traumabunny »Niedz. 15 stycznia 2006 3:30

 • ZacytowaćPost przez cheesemoo0 »Niedz. 15 stycznia 2006 5:29

 • ZacytowaćPost przez dunetrooper »Niedz. 15 stycznia 2006 6:57

 • ZacytowaćPost przez EvilPisces »Wt 17 stycznia 2006 21:17

  Poszukiwanie banku jest dość łatwe, gdy już to zrozumiesz. Wszystko czego potrzebujesz to:

  Log Deleter V4

  Proxy Disable V5

  Password Cracker

  Decypher V3

  Dyktafon

  Papier / długopis (Aby upewnić się, że numery i przepustki są dokładne)

  Zapisz numer konta / IP banku

  1. Zamów misję śledzenia ostatniego transferu salda. Zhakuj ten bank (uzyskaj nagranie głosowe, przepustkę, odszyfrowanie) tylko po to, aby uzyskać bank / konto odbiorcy pieniędzy w dzienniku.

  2. Usuń log w InterNic.

  3. Odbijaj się i włamuj do banku odbiorcy, aby uzyskać jego dostęp. Dostań przepustkę, rozłącz się.

  4. Usuń log w InterNic. Szybka droga przez godzinę lub dwie.

  5. Użyj kilku maszyn, aby zachować dobre odbicie. Proponuję wykorzystać wszystkie banki, a także co najmniej 15 innych maszyn. Nie korzystaj z banku, do którego masz zamiar włamać się, ani z banku Uplink.

  6. Załaduj zwrot, ponownie wejdź do banku i zaloguj się na konto odbiorcy. W tym momencie nie powinno być żadnych śladów (jeśli są, wyloguj się ponownie, ponownie usuń dziennik Internic, FF dłużej i spróbuj ponownie). Wprowadź informacje o transferze i użyj Proxy Disable V5. Po zakończeniu usuń dziennik transferu NA TYM KONCIE. Po zakończeniu odłącz.

  7. Wczytaj odbicie i zaloguj się do banku Uplink. Użyj wyłącznika proxy i usuń dziennik na swoim koncie. (nie jestem pewien, czy jest to absolutnie konieczne, ale nie daję się złapać). Rozłącz się.

  8. Usuń logi dla 6 i 7 w InterNic.

  9. Przewiń do przodu i powinieneś uzyskać wyższą ocenę.

  Robię to od jakiegoś czasu i dawno nie dałem się złapać. Zwykle uaktualniam moją maszynę tylko do bramy z 2 procesorami (60 GHz + 200 GHz), ale mogę to zrobić przy zaledwie 60 GHz. Śledzenie śledzenia pomaga (oczywiście), ale normalnie włączam go dopiero po uzyskaniu dostępu administratora. Dzięki temu zdobędziesz mnóstwo gotówki, zanim historia się zacznie. Ten sposób jest trudniejszy niż korzystanie z bypassów, ale możesz to zrobić dużo wcześniej w grze.

 • We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy