blisko

Temat: Rodzina 500 plus

Branża pożyczkowa traci przez program Rodzina 500 plus

  • 500 dodatkowo także na pierwsze maluch. Jest decyzja komisji senackiej
  • Osiem zmian w systemie 500 plus
  • Zmiany przy 500 plus. Projekt dzierży trafić "w przyszłym tygodniu" do Sejmu
  • Trzecie rocznica urodzin 500 plus. "Od głównego lipca rusza nowa odsłona"
  • Szereg zmian w pięć stów plus. Resort pokazał projekt

Rządowe dodatki dla najmłodzszych powodują, że ubywa kontrahentów firmom pożyczkowym. Zmniejsza się też liczba osób po rejestrach dłużników - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

500 plus na rzecz młodzieży. Włoski sposób dzięki walkę z terrorem

Niebankowi pożyczkodawcy potwierdzają to, czego wcześniej domyślali się ekonomiści: pieniądze z programu "Rodzina 500 plus" stanowią znaczną konkurencję dla chwilówek.

Pierwsze efekty programu już można dojrzeć. Wypłaty z budżetu minimalizują popyt na niewielkie kilkusetzłotowe pożyczki, które wcześniej zostały zaciągane przez rodziny żeby sfinansować np. nieprzewidziane koszty.

Maleje też ilość osób, które wcześniej wpadły w pętlę zadłużenia jak i również zostały wpisane na czarne listy dłużników. Czy to również efekt 500 oraz? Twardych dowodów nie posiada, ale są mocne poszlaki - ocenia "DGP".

apple walczy z Samsungiem na temat odszkodowanie za patenty  Tech

Apple walczy z Samsungiem na temat odszkodowanie za patenty Tech

Zdaniem amerykańskiego sądu, Samsung naruszył prawo patentowe autora iPhone'a i musi pokryć koszta gigantyczne odszkodowanie. Samsung odwołał się, teraz Sąd Znakomity oceni, czy nałożona kara nie jest zbyt wielka. Po stronie Apple stanęli…...

Czytać
arabia Saudyjska. Książęta uwięzieni w hotelu  Ze świata

Arabia Saudyjska. Książęta uwięzieni w hotelu Ze świata

Jeszcze kilka miesięcy temu budynek Ritz-Carlton w Rijadzie gościł prezydenta Stanów Zjednoczonych przy trakcie jego podróży. Teraz stał się ekskluzywnym więzieniem dla książąt, ministrów i biznesmenów z Arabii Saudyjskiej, którzy…...

Czytać